eksiğim...yarımım...

"Dayan be gönlüm.Biçare değilsin..yaradan sana yar..Kimsesiz değilsin,yanında "kimsesizler kimsesi"var.Biliyorum!..Sığmazsın hiç bir yere bu sevdayla,dünya sana dar ama dayan gönlüm! dayan ki her gecenin mutlaka bir sabahı var ( Mevlana)
süpermıs bu yaaa bayıldımm

sevdiğim,hayatım ömrüm,birtanem:uhu:....
herşeyim benim....
sen gidelii bugün 2 gün oldu:18::18: ama bana bir asır bir ömür gibi geldii....
içim şimdi eksikk şimdi sol yanım yarım...
aslında sen gittin gidelii nefesim bende kalan bir şey olmadı herşey senle beraber gittii...
aramızda 7 şehir...7 koca şehirr yanına gelemiyorum ya benim için o koca 7 şehir nefret oluyorr...
güzel kokulu yarim keşke yanımda olsan yine sessizce kulagıma seviyorum seni desen...
bana kızmanıı kavga derken bile ki bagırmanı özledim....
boguluyorum sen yoksun yaa bu şehirde yokk bende yokum...:18:
herşey senle birlikte bilecikte ....
elimdin kolumdum şimdi tutmaz olduu ellerim taşıyamaz oldum bu bedeni agır geliyor herşey sensiz....
aşkım derdin ya bana sen benim tutundugum dalımsın diyee kırıldıı o dalınn gökhanım kırıldı sensiz...:18:
askerimmm...
giderken dedim ya sana en büyük asker BENİM ASKERİM diye o an senle öle gurur duydum kiii yoldaşımm özlemimm ...
cabukk gel seni çokk özledimm...
off!!!:18:
ALLAHIM sana emanet ettim canımı parcamı sen koru rabbimm sen bagışla gökhanımı gamzesine....
ALLAHIM ona gelen bana gelsinn rabbimm...

SENİİ ÇOK ÖZLEDİMMM ASKERİMM:18:....

üzülme gamzecim hayırlısıyla gelir inşallah dualarım sizden yana

yoruldum...beni yoran seni beklemek değil 15 ay ne ki ben seni ömrümce beklerim sevdiğim...beni yoran senin oralarda sıkıntı cekmen telefonda duygulanman beni yoran caresizlik derdine derman olamamak ...
aşkım... nefesim içim yanıyor ...bazen dalıyorum karşımdaki daglara yüzün düşüyor baktıgım yere kendimi tanıyamıyorum artık...yürüyorum,konuşuyorum,gülüyorum ama hissedemiyorum yaptıgım hiç birşeyi hissedemiyorum...off...gecer mi bu 358 gün he sevdiğim gecer mi oysa zaman mahkumdur bitmeye peki neden seni bana getirecek olan zaman gecmiyor neden...herşey aynı gecmiyor gecemiyor dakikalar saatler....
ben seni özledim seni cok özledim...
etrafta cok insan var ama tek sen yoksun herkez var tek canım yüreğim yok :((
yine sensiz birgün akıp gidiyor bense öle durup gecmesini bekliyorum ama gecmiyor....kalbim sıkışıyor bazen işte o an korkuyorum birşey oldu diye ...ac mısın üşüyor musun sıkıntın mı var diye boguluyorum sorularla...
en kötüsü de sanki sen dün gittin bense o dünde bıraktıgın gamze gibiyim...gamzen cok eksik ve yarım hiçbirşey tamam olmuyor aşkım :(

keşke yanımda olsan keşke....yine gölgene sıgınsam senin... kimse sen varken beni üzmeye kalkışmasa...sensiz cok güçsüzüm cokk :((

Geri