gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

eksik resim...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Giderken sen,
    bir resimci çekmiş gölgemi.
    Gölgen bile kalmamış baksana bana eş. Oysa hep gölgelerin peşimi bırakmadığından yakınır,

ağlardım...

Ne kadar da çirkin çıkmışım.
    Gölgeme bakasım gelmiyor.

Yaşlanmış,
    Koyu,
    Eksik,
    Eskimeye yenik
    Bir gölge bu.

Sayma yaş halkalarını yüreğimdeki, karalanmışım, karanlığım... Karanlığımda kaybolma sayıp aydınlığınla.

Ne biçim bir resimci bu!

Yüzüme,
    Yüreğime,
    Hücrelerime sensizliği vuruyor.

Hani ne resimler var, orda olmadığın halde, ordaymış gibi görünüyorsun. Ne yani, ben hiç bir şekilde olamam mı demek bu senle!

Kabul edemem bunu!
    İstemem!
    Olmalıyım, sende, senle!
    Sana rağmen...

Eksik bir resim bu, resimcinin hatası!

Ben inanıyorum ki çokum (sende). Karanlıklar kadar, karanlıklara çok!

Ama sana... neyse...

Dedim ya, eksik bir resim bu!

HEY!Resimci;

İade etmek istiyorum bu resmi, yaşanmamış gösteriyor aşkı! Üzerine bir de tebessüm istiyorum gözyaşı yerine..

eksik resim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. resim

resim

yemek tariflerinin yaninda resimleride olsa cok daha guzel olur bence...cunku cogu zaman resim olmayinca tarifide es gecebiliyoruz ama resminide gorunce karar verip yapabiliyoruz....yani kendi adima konusiyim da...
  2. Ressam

Ressam

İlim ve hikmete, güzel sanatlara, mimariye, dekorasyona, geometriye ya da bu meslek sahiplerine; hanım ve çocuğa, aşk ve hayranlığa, İtibar sahibi bir ressam görmek hak sözü dinlemeye, görüş ve düşüncesi tutarlı kimseye, nesil ve maldan nasibi olan ve illmin her şubesinden haberdar olan kimseye yahut emir ve yasak koyma yetkisi olan insana, Ressam görmek bazen yalana, korkulu ve tehlikeli...
  3. eksiğim...yarımım...

eksiğim...yarımım...

sevdiğim,hayatım ömrüm,birtanem:uhu:.... herşeyim benim.... sen gidelii bugün 2 gün oldu:18::18: ama bana bir asır bir ömür gibi geldii.... içim şimdi eksikk şimdi sol yanım yarım... aslında sen gittin gidelii nefesim bende kalan bir şey olmadı herşey senle beraber gittii... aramızda 7 şehir...7 koca şehirr yanına gelemiyorum ya benim için o koca 7 şehir nefret oluyorr... güzel kokulu yarim...
  4. herşeyimsin ama tek eksiğimsin

herşeyimsin ama tek eksiğimsin

Nefes alıyorsam eğer seninle olduğum içindir.Seninleysem eğer seni sevdiğim içindir.Yaşıyorsam eğer yaşamanın güzeliğini seninle hissetmek içindir.Sen bendeysen eğer BENİM OLDUĞUN içindir... Bir kadına yazılabilecek en güzel şiirlerden birini sizler için seçtim sevgili melekler umarım beğenirsiniz. Herşeyımsın ama tek eksiğimsin Aşk yasaksa kim yasaklamış? Ateş yanmışsa “yakan...

Sayfayı Paylaş