gebe
  1. selenga

selenga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Elbisekolik sitesini duyan var mı kızlar?

Konu, 'Moda Güncel' kısmında selenga tarafından paylaşıldı.

Selam, Bu siteden alışveriş yapmak istiyorum daha önce alışveriş yapmış olan var mı?

Tasarımları eşsiz görünüyor gerçekten de, Türkiye'de bulunmayan modeller.

Birkaç model alacağım ama önerilerinizi de bekliyorum eğer alışveriş yapan olduysa.

Elbisekolik sitesini duyan var mı kızlar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 17.08.1999 Sesimi Duyan Var mı?

17.08.1999 Sesimi Duyan Var mı?

17081999 1999 depreminde ölenlerin isimleri izmit depreminde ölenlerin isimleri gölcük isim listesi 17 ağustos isim listesi 17 AĞUSTOS; Öyle bir şey ki bir varmış bir yokmuş gibi bir şey... Akşam var olduğu bilerek uyumak ve sabahına acaba hala var mı yoksa artık yok mu gibi bir şey...Arkasından su döküp uğurladığın en kıymetli varlığı acaba yaşıyor mu, su gibi geri dönebilecek...
  2. bebekfix sitesinden alışveriş yapan var mı

bebekfix sitesinden alışveriş yapan var mı

bebekfix bu bebefix sitesinden alışveriş yapan avrmı memnun mu?
  3. EminEvim Sistemini Duyan Var mı?

EminEvim Sistemini Duyan Var mı?

merhaba arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum duydunuzmu bilmiyorum. biz ev almak istiyoruz Allah nasip kısmet ederse.. araştırmalarımızda eminevim diye bir sisteme denk geldik. benim abimin arkadaşları buraya üye oalrak ev aldılar ama evlerini henüz teslim almadılar seneye evi teslim alacaklarmış.bende size sormak istedim belki bileniniz vardır. Eminevim sistemi faizsiz faiz...
  4. huzursuz bacak sendromu diye birşey duyan var mı

huzursuz bacak sendromu diye birşey duyan var mı

Bir arkadaşıma doktor huzursuz bacak sendromu olabilirsin demiş. Psikiyatriye yönlendirmiş. Nedir bu huzursuz bacan sendromu duyan var mı :S Bir yaşıma daha girdim :S
  5. Grimm kardeşler kim bilgi var mı sitede?

Grimm kardeşler kim bilgi var mı sitede?

Bir masal yazarı vardı Grimm kardeşler.Onlar hakkında bilgi var mı sitenizde? Hangi masalları yazmışlardı?

Sayfayı Paylaş