gebe
  1. selin tunca

selin tunca Forum Okuru

elektrik fatura

Konu, 'Çöplük' kısmında selin tunca tarafından paylaşıldı.

iyi gunler 60 70tl arası gelen elektrik faturam bu ay 175 tl geldi. dilekce yazdık cevap gelmedi nasıl bi yol izlemeliyim tesekkurler

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
elektrik fatura konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elektrik..

Elektrik..

rüyada elektrik çarpması rüyada elektrik çarpması ne demek çarpmak Hayatınızda birtakım ani değişiklikler sizin aleyhinize olacak. Eğer sizi rüyada elektrik çarpıyorsa, hayatınızın tehlikede olduğu anlamına gelir.Büyük bir güç olarak yorumlanır
  2. Fatura

Fatura

Üzerindeki rakamlara çok dikkat etmek gerekir. Yorum ona göre yapılır.Rüyada fatura görmek, mal ve zenginlikle yo-rumlanir. Rüyada bir mala karsilik bir faturanin bedelini ödediginizi görmek, yeni bir mülkün sahibi olacaginiza veya yeni bir eve tasinacaginiza; baska birine bir fatura verdiginizi görmek, kendi maliniz olan bir evi veya bir arsayi baska birine sattiginiza delalet eder.
  3. Elektrİk

Elektrİk

-senden elektrik alamiyorum -ben pil degilim! -senden elektrik alamiyorum kamil -yok oyle bele$e! -senden elektrik alamıyorum ilhan -başka birsey vereyim? -senden elektrik alamiyorum -kac gundur ugrasiyoruz burda, fisi prize bi taktirmadinki yavrum - senden elektrik alamıyorum... - çok zorlama, carpılacaksın... -senden elektrik alamiyorum -bi saniye izin ver? ben simdi duygularimi...
  4. Elektrik Fatura İtiraz Dilekçesi Örneği

Elektrik Fatura İtiraz Dilekçesi Örneği

Elektrik Fatura İtiraz Dilekçesi Örneği Selam arkadaşlar ben Elektrik Faturasını İtiraz edeceğim ve bunun için sizden Elektrik Fatura İtiraz Dilekçesi Örneğini istiyorum.
  5. Ttnet Fatura Ödeme Yerleri

Ttnet Fatura Ödeme Yerleri

Ttnet Fatura Ödeme Merkezleri Noktaları Evinize gelen Ttnet faturalarını aşağıdaki ofis, bayi ve bankalar aracılığı ile ücretsiz olarak ( yapılan ödemede ek ücret yok ) yapabileceksiniz meleklerim. ÖDEME YERLERİ ŞU ŞEKİLDE SIRALANMAKTADIR PTT TURK TELEKOM OFISLERI TURK TELEKOM BAYILERI BANKALAR İŞ BANKASI GARANTİ BANKASI YAPI KREDİ BANKASI AKBANK OYAKBANK VAKIFBANK HALKBANK HSBC...

Sayfayı Paylaş