gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Elektronik reçete hangi şehirlerde uygulanacak ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Doktorlar artık reçete yazamayacak mı ? Elektronik reçete uygulaması önce hangi şehir yada şehirlerde başlayacak bilginiz var mı ?

Elektronik reçete hangi şehirlerde uygulanacak ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Reçete

Reçete

Rüyada reçete görmek , hafif bir hastalığa yakalanacağınızın işareti olarak kabul edilir. Rüyada reçete görmek, hafif bir rahatsızlık geçireceğinize işaret olarak yorumlanır. Rüyanizda elinizde bir reçete ile bir eczaneye girdiginizi görmeniz, önemli bir isiniz için bir bilgine basvurarak bilgi danisacaginiza delalet eder. Reçete ile ilaç aldiginizi görmek, isiniz için bir formül buldugunuzu...
  2. Siz hangi şehirsiniz?

Siz hangi şehirsiniz?

2 on hangi bebeksiniz 2on hangi bebeksiniz iki on 2 10 insansınız Bazı şehirlerin adı bile başka gelir kulağa, bazen bir kelime sadece tek bir kelime o şehri anlatmaya yeter, hiç görmemiş bile olsanız "benim şehrim o" dersiniz. Çünkü her şehrin kendine has bir kişiliği vardır, tıpkı insanlar gibi. Peki siz hangi şehirsiniz? Siz Hangi 'Şehir'siniz?
  3. Türkiye'de hangi şehirlerde yaşanmaz?

Türkiye'de hangi şehirlerde yaşanmaz?

Türkiye'de hangi şehirler yaşamaya elverişli değildir?Ve hangi şehirlerde yaşanmaz gibi sorularınızın yanıtlarını araştırmalara göre aktarıyorum 72 MARDİN Muhteşem mimarisi ve turizm potansiyeline rağmen yoksulluğu bir türlü kıramadı. Rakamlar olumlu şeyler söylemiyor. Konutlarda en az elektrik tüketimi bu kentte. İşsizliğin en yoğun olduğu dört kentten biri. En olumlu tarafı suç oranının...
  4. Şehit ağacı nerede hangi şehirde

Şehit ağacı nerede hangi şehirde

Şehit ağacı varmış ankarada tam olarak nerede bu son dönemde şehit olan askerlerin künyeleride bu ağaca asılmış. Varsa adres bilgisi ile birlikte ağacın resmini verirseniz sevinirim.
  5. Tablet Bilgisayarlar hangi Şehirlere Dağıtılacak

Tablet Bilgisayarlar hangi Şehirlere Dağıtılacak

Tablet Bilgisayarlar hangi Şehirlere Dağıtılacak Tablet bilgisayarlar Okullara ne zaman dağıtılacak Okullara dağıtılacak oaln Tablet bilgisayarların il dağıtımı hakkında merak ettiğiniz bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz arkadaşlarım. Buyrun tablet bilgisayarların şehir dağıtımları burada Melek'ler. Milli Eğitim Bakanlığı 6 Şubat'ta(bugün) başlayan ikinci eğitim-öğretim...

Sayfayı Paylaş