gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Elma Duası Aşk İçin

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

kilo vermek icin dua elma duası elam duası elam duasi kilo verme bir adet kırmızı ve tatlı elmaya 41 ayetelkürsi oku bunu sevdigin kişiye yedir aranızdaki tüm sorunlar kalkar
    alıntı

Elma Duası Aşk İçin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. buda aşıklar için duaa.. Aşk duası!!!

buda aşıklar için duaa.. Aşk duası!!!

aşıklar için dua aşıkların duası en etkili aşk duaları etkili aşk duaları en duası ask duasi Rabbim Bir insan koy kalbime Ama o insan senin de sevdigin olsun Ve bana öyle bir insan sevdir ki O insanin kalbi Seninle sevisen bir mabed olsun. Beni öyle bir insanla bulustur ki benden önce Onunla bulusmus olan sen olasin Onunla el ele tutustugumuzda Ikimizin uzerinde Senin elin olsun...
  2. Aşk Duası...

Aşk Duası...

Rabbim Bir insan koy kalbime Ama o insan senin de sevdigin olsun Ve bana öyle bir insan sevdir ki O insanin kalbi Seninle sevisen bir mabed olsun. Beni öyle bir insanla bulustur ki benden önce Onunla bulusmus olan sen olasin Onunla el ele tutustugumuzda Ikimizin uzerinde Senin elin olsuN Bana öyle gözler göster ki Ben o gözlerden sana bakayim Bana öyle bir sevgili ver ki O gözler...
  3. Aşk Duası Sözleri

Aşk Duası Sözleri

Aşk Duası Sözleri Merhaba arkadaşlarım sizden Aşk Duası Sözleri istiyorum cevap verirseniz çok makbule geçer
  4. Güzel Aşk Duası

Güzel Aşk Duası

Aşk Duası Şiir Güzel Aşk Duası Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere aşka dair çok hoş bir şiir sunuyoruz. Bütün aşıklara ve aşk için acı çekenlere, karşılıksız sevenlere, sevdiğini gizleyenlere gelsin. Rabbim Bir insan koy kalbime Ama o insan senin de sevdigin olsun Ve bana öyle bir insan sevdir ki O insanin kalbi Seninle sevisen bir mabed olsun. Beni öyle bir insanla...

Sayfayı Paylaş