Giden sevdiğinizi geri getirmek için 5 güzel dua | Melekler Mekanı FORUM - 26 Eylül 2016

Giden sevdiğinizi geri getirmek için 5 güzel dua

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    gideni geri getirme duası geri getirme duası sevgiliyi giden sevgiliyi sevdiğini

Birini seçip dualarınızı yapın. Yalvarmak bizden Allahım hayırlı ise kabul etsin inşallah..

dua.jpg
    1-Niyet edip, 1000 kez "Ya Allah, Ya Vedud, Ya Cami" okunur. Günü ve saati yok ama gece yarısından sonra okunursa iyi olur.

2-100'lük tesbihin her bir tanesine 3 İhlas 1 fatiha okunur İmamede dahil sonra kibleye doğru yuksek bİr yere asilir niyetin olunca 41 tesbih alinip ya cevrene yada bir camiye bağislarsin sonra asılı bıraktığın o tesbihi yerİnden alirsin allah hepİmİzİn duasini kabul etsİn
    3-Abdest alip ALLAH rizasi için gece 2 rekat namaz kılın.
    Namazdan sonra yerinden kalkmadan 1513 kere YA HU diye zikir etsin ve sonra secdeye kapanip maksadi ne ise soylesin (ALLAH ) tan istesin sen bunu en az 3 gece yaparsin ve olacak olan acayiplikleri gorursun .ALLAHA da sukur etmeyi unutma

4-şimdi yine bi güzel abdest alın 2 rekat namaz kılın mevlaya yakarıp niyetinizi halis duygularla yapın
    21 estağfirullahel aziyme ve etübü ileyh
    21 salavat
    3 ihlas 1 fatiha 1 ayet el kürsi oku
    sonra 40 defa
    Bismillahirrahmanirrahim
    Elif lam mim.zalikel kitab, la raybe fiyh, hüden lil müttekıyn elleziyne yü'minüne bilğaybi, ve yukiymünes salate ve mimma razaknahüm yünfikuun velleziyne yüminüne bima ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik, ve bil'ahireti hüm yükınün ülaike ala hüden min rabbihim, ve ülaike hümülmüflihün.

duasını oku bu uygulamaya 40 gün devam et eğer giden eş yada sevgili çok ciddi sebeblerden gitmemişse dönecektir.

5-Gelmesini istediğin bir kişiyi düşünerek 3 veya 7 gece
    geç saatlerde 70 kere `` SURETÜL KARİA `` ı okumaya devam edersen dilediği kimseyi celp ve tesir eder

sure budur

Karia Suresi
    Okunuşu:
    Bismillâhirrahmânirrâhîm.
    Elkariatü. Melkâriah. Vemâ edrâke melkâriah. Yevme yekûnünnâsü kelferâşilmebsûs.Ve tekûnülcibâlü kel'ıhnilmenfûş. Feemmâ men sekulet mevâzînühu. Fehüve fî'îyşetin râdıyeh. Ve emmâmen haffet mevâzînühu. Feümmühu hâviyeh. Ve mâ edrâke mâhiyeh. Nârün hâmiyeh.

Anlamı: Rahman, Rahim olan Allah'ın adıyla.
    Korkunç olay.. Nedir korkunç olay? Korkunç olayın ne olduğunu nerden bileceksin? O gün, insanlar, dağılmış pervaneler gibi olur. Dağlar ise saçılmış yün gibi olur. Kimin tartıları ağır gelirse.. O, hoşnut olacağı bir hayat içinde. Kimin tartıları hafif gelirse.. Onun da anası Haviye.. Onun ne olduğunu sana bildiren ne? O, kızgın bir ateştir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 31 Temmuz 2013
    Kendimleyim bunu beğendi.
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevdiğini görünce ağlamamak iiçin ne yapmalııyım ?

3. alyona

alyona Forum Okuru

sevgilim benden ayriliyor benim yuzmden

4. olmazolmaz

olmazolmaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çok sevdiğim bir çocuk vardı ama benimle konusurken bana beni sevdiğini söylerken başka bir kızla sevgili oldu ALLAH rızası için onu geri döndürücek bir dua yazabilir misiniz?

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aa senin demi sevgilin senin yuzunden ayriliyo peki benim ESimde benim yuzumden bosanmak istiyor ve canim cok aciyor

7. umudum var

umudum var Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende ayrıldıgım sevgılımle barısmaya calısıyorum ıcınızden gelen sekılde dua edın sabırla ınancla ben oyle yapıyorum ınanıyorum olcak

8. Kayıtsız44

Kayıtsız44 Forum Okuru

bakın arkadaşlar dinimizde genç bir kızın genç bir erkekle (dini olarak nikahsız) gezmesi zinadır.Giden kişi eğer gitmişse konuşamayı deneyin yoksa bu sitelerdeki büyüleri allah korusun yaparsınız allah bu dünyada olmasa bile ahirette büyük azap gösterir. Ey iman edenler! İçki, kumar, dikili taşlar (putlar) ve fal okları şeytan işi birer pisliktir. Bunlardan kaçının ki, kurtuluşa eresiniz.

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

10. isimsz

isimsz Forum Okuru

bu tür dua olarak gösterilenler aslında büyü mü açıklarsanız sevinirim

11. merhabalar, Ben 8 sene evvel aşık oldum- kişi evlendi çocuğu var o zamandan beri
    namuslu - beni sevecen kişiyi 8 sene bir yerlerde aradım durdum , ve hiç karşıma çıkmadı , siz siz olun sevdiklerinizin değerini bilin, o bir yerlerde evet hissediyorum, bulacak veya kuavuşacağız ama ne zaman bilinmez - aşkımı bulmak için veya sevdiğim güzel kadını bulabilmem için dua varmı ?

12. nurayyy

nurayyy Forum Okuru

benimde sevgilim benim yüzümden bendeın ayrılmış telefonla yine konuşuruz ederiz ama her lafından 1 i senin yüzünden ayrıldık

13. Mecnunu_Vaka

Mecnunu_Vaka Forum Okuru

Dua etmek yanlızca Allah C.C Den istemektir. bir ritüel yada ayin yapılmıyor Allah C.C den isteniyor Büyüyle alakası yok konudaki bigilerin hepsi duadır.

14. gurbet aztekin

gurbet aztekin Forum Okuru

15. sevinc ...

sevinc ... Forum Okuru

Her weyin hayirlisini ALLAH bilir ...Bu dualar yerine ...,,ALLAHIM BENIM ICIN NE HAYIRLIYSA ONU NASIP ET DEMEK ,,,daha dogru olur bence...Bende bir zamanlar bu duayi ariyordum ama..Artik anladimki yalniw yapmiwim..ALLAH HER KESE HAYIRLISINI NASIP ETSIN...

Giden sevdiğinizi geri getirmek için 5 güzel dua konusuna benzer içeriklerimiz
  1. eşler için güzel bir dua

eşinizin sizi sevmesi için dua eşimin beni sevmesi için dua eşlerin birbirini kocamın beni kocama kendimi nasıl sevdiririm Rabbim! Kalpleri birbirine ısındıran Sensin... İzzetinle, ancak kendi muhabbetine sakladığım kalbimi; Hikmetinle, eşimin kalbine de ısındırıyorsun. Senden emanet aldığımız kalplerimizi, yine Sana teslim ediyoruz. Kalplerimizi karartmamıza izin verme, Kalplerimizden Seni...
  2. Sevgilisini Geri İsteyenler için dua

eski sevgiliyi geri döndürme duası giden sevgiliyi geri döndürmek için dua giden döndürmek için dualar dua Celcelutiye duasini 9 kere sabah namazindan sonra okuyun. kaynak havas ve dualar kitabı. alıntı
  3. Sevdiğin,helalin insanı dualarla geri döndürme

1513 kere ya hu en etkili geri döndürme duası sevdiğin kişiyi geri getirme duası sevdiğin için dua ya hu 1513 [sıze=4]1-cevşenül kebir[/sıze] [sıze=4]2-çevirgel duası[/sıze] [sıze=4]3-kuduriyye duası[/sıze] [sıze=4]4-abdest alınır allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.namazdan kalkmadan secdede ''1513'' defa '' ya hu'' çekilir secdeye kapanıp maksat söylenir...3 gece devam edilir...[/sıze]...
  4. 5 dakikada güzel olmak için

Meleklerim aceleniz varsa ama daha makyaj yapmadınız ozaman bu pratik yolu deniyelim 5 dakikada güzel bir makyaj ile çıkın evinizden :tik: Bana değil 5 dakika 5 saat bile yetmez! diyorsanız, pratik makyaj yapmanın püf yollarından bir habersiniz demektir.Çok az zamanınız olduğu halde tüm gece boyunca bakışları üzerinizde toplamak istiyorsanız, saatinize bakın ve son 5 dakikayı başlatın;...
  5. ilişki de ilk heyecanı geri getirmek için ;

Hemen hemen bütün çiftler, ilişkilerinde, tutkularının sonsuza dek süreceği beklentisi içinde olur. İlişkinin başlarında oldukça neşeli ve eğlencelidir hayat. Birbirini tanımak, birlikte dışarı çıkmak, küçük maceralara adım atmak, beraber sıra dışı bir şeyler yapmak çok heyecan vericidir. İşte size, tutkunun ateşini hatırlatmak için; Birlikte geçmişi hatırlamak için zaman harcayın...

Sayfayı Paylaş