gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Emirkan - Nerde O Dostlar

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Çoktandır kendimle başbaşa kalmadım Sormaladım kimler var diye Hangisi aşığım hangisi düşmanım
    Sormadım kendime bile

Yüreğim sakin lakin yoruldu artık kalbim
    Nerde o eski günler
    Yüreğim sakin lakin dinlemez ki bu kalbim
    Nerde o eski günler

Nerde o günler, nerde o dostlar
    Yüreğimi benden koparanlar
    Sorarım şimdi size
    Nerdesiniz ah dostlar
    Beni benden çalanlar

Emirkan - Nerde O Dostlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dost

dost

Dost dediğin radikal olmalı; Sevilecek biri olmadığın zamanlarda bile seni sevmeli... Sarılanacak biri olmadığın zamanlarda bile sana sarılmalı... Dayanılmaz olduğun zamanlarda bile sana dayanmalı... Dost dediğin fanatik olmalı; Bütün dünya seni üzdüğünde sana moral vermeli, Güzel haberler aldığında seninle dans etmeli, Ve ağladığında, seninle ağlamalı... Ama hepsinden daha çok...
  2. Dost ??

Dost ??

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Pelin Kırım Yalnızım Dostlarım şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak

Pelin Kırım Yalnızım Dostlarım şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak

Pelin Kırım Yalnızım Dostlarım şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak Merhaba arkadaşlar Pelin Kırım Yalnızım Dostlarım şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak gecesinde ki o söylediği şarkının sözlerini bilen var mı
  4. O ses Türkiye Pelin Kırım Yalnızım Dostlarım şarkı sözü

O ses Türkiye Pelin Kırım Yalnızım Dostlarım şarkı sözü

Pelin Kırım 22 Ocakta söylediği şarkı Yalnızım Dostlarım O ses Türkiye Pelin Kırım 22 Ocak Pelin Kırım Yalnızım Dostlarım şarkı sözü Pelin Kırım'ın 22 Ocak gecesi O Ses Türkiye'de seslendirdiği ve hayatımızda İbrahim Tatlıses yorumuyla büyük bir anlam taşıyan Yanlızım Dostlarım adlı şarkının sözlerini, bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Çekmediğim dertler çile kalmadı...

Sayfayı Paylaş