gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Mutluluklar Sana

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Mutluluklar Sana Hayat Boyunca Ben Yokum Artik Sen Kendin Yasa Senle Olan GÜnlerim Silinsin Artik
    Bambaska Bir Hayat Yasansin Artik

Sevgiler Bitti Hayaller Bosa Gitti
    SÖndÜ Isiklar SÖndÜ GÖnlÜmde
    Bak Simdi Uzakta Sensiz Yasarim

Istedigin Oldu Ayrildik Iste
    Ne Olursun Bir Daha Ismimi Anma
    Hayat Senin Olsun Yasam Senin Olsun
    Mutluluklar GÜzellikler Hep Seni Bulsun

Emrah - Mutluluklar Sana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sana

Sana

Her yerde kar var ve dışarısı tahmin edilemeyecek kadar soğuk.Aklımda binlerce düşünce var ve sen.Binlerce düşüncenin içinden sıyrılıp, ortaya çıkan yada onların içinde sivrilen sen. Seni bana kim verdi;kim tanıştırdı nasıl tanıştık hatırlamazsın bile. Şimdi sana oturup anlatsam bana gülersin.Okula ilk hafta gelmemiştin,ikinci hafta geldiğinde arkada oturuyordun.İngilizce Öğretmenimiz Hasan...
  2. Emrah

Emrah

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Emrah - Asigim Ben Sana

Emrah - Asigim Ben Sana

Aşığın ben sana anlasana Tutkunum ben sana duysana Sana aşık bu gönlüme birazcık insaf eyle Hayatımın kendisisin sen aşkımın eserisin Yureğim hep yanar durur ateşinle Geceler sabah olur hiçbir şey avutmaz beni Gözlerim hep yaşla dolu hasretin uyutmaz beni Sanki dünyam kapkaranlık zavallı kalmış günlerim El açıp yalvarırım allahtan seni dilerim
  4. Emrah - Anne

Emrah - Anne

Ne zaman açıldı hayat kapısı Ne zaman çocuktum büyüdüm anne Ben sevgi ararken sevdim ne çare Bilmedin hasrete büründüm anne Şimdi ben ömrümün baharındayım Suçsuzum bir aşkın günahındayım Yılları hep böyle yürüdüm anne O şevkat elini çekme elimden Sar beni bırakma anla halimden Veririm ömrüne kendi ömrümden İstersen yerine ölürüm anne
  5. guiza emrah yazık sana yha:):)

guiza emrah yazık sana yha:):)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş