gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

En alımlı ve Güzel Sözler damardan

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Güzel Sözler
    ~ Güzel Sözler~
    1. Sevgilim bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, ne de yıldızlı aksamları!... özlemin bir nehir olmuş yarar girer içimde ki dağları!...
    2. Seni sevdiğim kadar yaşasaydım,ölümsüz olurdum.... "Sen hala sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın..."
    3. Biliyordum,seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi,kimsenin okuma yazma bilmediği bir kentte...
    4. Fırlatmıştım kalbimi uzağa,en uzağa.Denk gelirde rastlar diye bir yıldıza...Yanılıp susturdum,ağrımın çağrısını,çagrimin köhnemiş ağrısını...
    5. Oysa kim bilir ki ,yanağımda yangınlardan çok önce o yarin bıraktığı öpüş izi var... Yüreğimde anılardan kalan bin düş izi var...
    6. Kanmadım aynalara sana kandığım kadar...içimde bir boşluk sana yandığım kadar..
    7. Bir çift yeşil göz yüzünden içimde bir sonbahar acıyor; öyle acıyor ki, acılar acısız kalıyor, mevsimler üstüme devriliyor,kışlar kışsız kalıyor...
    8. Paslı bir yalnızlıktı avuçlarımda...Ardımda bir yürek yükü rüzgar...Ne zaman sevmeye koyulsam,doğrulup çoğaldı ayrılıklar
    9. Seni sildiğimde, anılar defterinden,biliyordum söküp attığımı hayatımın yarısını....

En alımlı ve Güzel Sözler damardan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En damar sözler

En damar sözler

esrarlı damar sözler esrarlı sözler damar facebook facebook 2010 вη кιмѕєуι ѕαтмαм//ѕαтмαк вαηα уαкιѕмαzz//ѕαтιℓмαуι нαкк є∂ισѕα кσуυ νєяιρ//вєℓєѕє νєяιяιιм//!! ••¤ ÇeQeriim qiderim, bende Qiyarim sevqime, yanarim ölürüm, belli etmem Qendime bile , aqlamam hiç aqlamam zaten alistirdim, yalnizliqa yenilmem Qendimi, artiQ ölsem bile seni aramam…¤•• *ßiRiNé VéRiLéCéK DéqéR uqRuNa FéDa...
  2. en güzel ve alımlı şık küpeler

en güzel ve alımlı şık küpeler

şık küpeler Çoğu kadının takılara, taşlara, mücevherlere merakı vardır. Çok değerli maddeler olan altın, yakut, pırlantanın yanında bugünlerde değersiz maddeleri bile diğerlerine taş çıkartan tasarımlarla görmeye alıştık.işte meleklerim sizler için o değersiz fakat çok şık duran küpelerden bir demet...
  3. En güzel ve en iyi aşk sözleri

En güzel ve en iyi aşk sözleri

En İyi Aşk Sözleri 2012 Aşk Sözleri kısa facebook Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda sizler için ve aşk sözleri arayan tüm misafirlerimiz için, yılın en güzel aşk sözlerini paylaşıma açıyoruz. Hani gözler vardir sözleri anlatir, hani sözler vardir gözleri anlatir, bir de ask vardir seni anlatir... Nice sevgililer günlerine minik bebegim. Seni her düsündügümde kalbime bir...
  4. Arabeks Sözler 2016

Arabeks Sözler 2016

Yıllardır internet kullanıcıları tarafından büyük rağbet gören güzel sözler, sosyal paylaşım ağlarında olduğu kadar, whatsaap durum mesajları ve skype de oldukça sık kullanılıyor. Sözler için bu yazım da birbirinden damar sözlerin bir araya geldiği arabeks sözleri paylaşıyorum. Siz de beğendiğiniz ve ruh halinize en uygun duygularınızı yansıtan sözleri paylaşabilirsiniz. Gözyaşlarımın Adını...

Sayfayı Paylaş