gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

En Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

En Anlamlı Doğum Günü Mesajları arıyorum eşimin doğum gününde onun için lazım:)

2. seher sertkaya

seher sertkaya Forum Okuru

eşime anlamlı doğum dünü mesajı

En Anlamlı Doğum Günü Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel Doğum Günü Mesajları

En güzel Doğum Günü Mesajları

doğum günü pastasına yazılacak sözler dogum günü mesajlari arkadasina doğum pastasına yazılan sözler ölmüş birine mesajı aile mesajları DOĞUM GÜNLERI 365 SAYFALIK BIR OYKU DAHA BASLIYOR, HER GUNE BIR YAPRAK SAKLA, HER YAPRAGA BIR OYKU SIGDIR MUTLULUK DE ADINA. NICE GUZEL OYKULER SENIN OLSUN. IYI KI DOGDUN Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini...
  2. En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları lazım bana

En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları lazım bana

En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları arıyorum ben. bir yıllık evliyim ve canımın içi kocamın hayatımın anlamı olan adamın doğum günü geliyor ona belki slayt yaparım belkide ikimizin resimlerinin üzerine güzel bir doğum günü sözleri yazarım diye düşündüm bu yüzden sizden En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları istiyorum kızlar.
  3. Doğum Günü Mesajları En güzel Doğum Günü Mesajları burada

Doğum Günü Mesajları En güzel Doğum Günü Mesajları burada

En Güzel Doğum Günü Mesajları Güzel Doğum Günü Mesajları http://www.meleklermekani.com/kadinlar-ve-erkekler/227459-erkeklere-ozel-dogum-gunu-hediyeleri.html önerilerimizden sonra şimdi de doğum günü mesajları isteyen arkadaşlarımız için, en güzel doğum günü mesajları sunuyor ve doğum günü olan arkadaşlarımıza nice güzel yıllar diliyoruz! Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar...
  4. Kısa ve Çok Anlamlı Doğum Günü Mesajları İster misiniz ?

Kısa ve Çok Anlamlı Doğum Günü Mesajları İster misiniz ?

Kısa Doğum Günü Mesajı Doğum Günü Mesajları Kısa Sevgili melekler, az önce sizlerle paylaştığımız İngilizce doğum günü mesajları konumuzun ardından bu sayfamızda da kısa doğum günü mesajı isteyen siz meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz içinDoğum Günü Mesajları Kısa örnekleri sunuyoruz...:) Dalgalar vuruyor sahile,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep...
  5. Buse Terim'den Babası Fatih Terim'e Yazdığı Anlamlı Doğum Günü Mesajı

Buse Terim'den Babası Fatih Terim'e Yazdığı Anlamlı Doğum Günü Mesajı

Bu konu; Buse Terim'in babası Fatih Terim'e yazdığı doğumgünü mesajı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Galatasaray Teknik Direktörü olarak çalışmalarına devam eden Fatih Terim Adanalı, evli ve iki çocuğu var. Yıllarca takımını başarıdan başarıya koşturmuş, UEFA kupasını Galatasaray'ın müzesine taşımız olan teknik direktörün kızlarından Buse Terim, doğumgünü 4 Eylül'de...

Sayfayı Paylaş