En Anlamlı Kapak Sözler

M

Misafir

Forum Okuru
En Anlamlı Kapak Sözler
En Anlaml? Kapak Sözler
Anlaml? Kapak Sözleri

Merhaba Sevigili Melek'ler ve anlaml? kapak sözler arayan tüm misafirler, bu yaz?m?zda sizler için anlam? oldukça güzel olan kapak sözler sunuyor ve ilgili tüm arkada?lar? bu sayfam?za davet ediyoruz.

resimli_anlamli_sozler%20(8)-269.jpg

Fazla ?ekil yapma önümüzde ?eklini al?r?m ayakkab?lar?m? temizlerim aslan?m.

3 Kuru?luk hareketler yapma bana al?r?m ifadeni yak?nda.

Bizim Kurdu?umuz Hayallerde ölüm Ya?ad???m?z Hayatta Ölümün Kendisi Vard?r.

Ayaklar?n? Eline veririm yürümesini unutursun ona göre.

5 Ki?ilik Amigo Tak?m?yla Alemde ?ebek Olma, Adam Ol Delikanl? Yolunda insan Ol.

Parazit yapma çekil aradan çorap niyetine giyerim seni.

Yak?nda sana uçmay? ö?retecem ?imdilik yürümeyle ba?la sonra uçu?a geçiceksin.

Yol sen olsan yorulmadan yürürüm. Rüya sen olsan hep uyurum. Gece sen olsan sabah? hiç istemem. Son nefesim sen olsan ?imdi ölürüm.

Ya tam severim yada tek kalemde silerim tarihi ben yazd?m tarihdende ben silerim.

Sen benden ayr?lmaya karar verecek kadar küçüldüysen ben senin u?runda ölümü göze alacak kadar büyüdüm demektir.

Kimine göre adam?z, kimine göre yalan?z. Hepiniz rahat olun biz adam?na göre muamele yapar?z.

Mafyada Silah?m? Karakolda Resmimi Ceza Evinde ?smimi Bu Alemde Tesbihimi B?rakt?m Ama Seni Asla B?rkamad?m.

Usturama Jileti Takar?m. Gövdeme Derin FaçaLar Atar?m ?stersen Kral Ol Farketmez Senide Mermi Manya?? Yapar?m.

Bizim Fakirlikten Kesemedi?imiz Kirli Sakallar?m?z ?imdi Zengin Çocuklar?na ?maj olmu?.

Ula??lmaz Oldu?um Do?ru De?il.. Sadece, Kendimi Çocuklar?n Ula?amayaca?? Yere Koydum!

Ya Allah'a Ba? E?er Hiç Kimseye E?mezsin; Ya Herkese Ba? E?er Hiçbir ?eye De?mezsin ..

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.

Gözlerine bakt?kça a?lasada gözlerim a?lamak içinde olsa gözlerini özledim.

Bir kar tanesi kadar beyaz ol ama; onun kadar so?uk olma.

Geri