gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Büyük Mantar

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: En Büyük Mantar
    maket gıbı....ALLAH vergısı..payalsım için saoll

3. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

En Büyük Mantar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en büyük mantar

en büyük mantar

en büyük mantar büyük mantar
  2. En büyük zaafımız

En büyük zaafımız

...CAN DÜNDAR' dan (alıntı) Kedilerle ilgili bu durumu yeni öğrenmiştim: Normalde sokak kedisi kendini saldırgan köpeklere karşı koruyabilirmiş. Bu direnci kiran tek şey neymiş biliyor musunuz: Sevgi...İnsanoğlu, eğer bir sokak kedisinin başını okşar ve ona şefkat gösterirse kedicik kendisinin koruma altında olduğunu zanneder ve sivri tırnaklarını içeri çekermiş. Ve vahşi köpeklerin...
  3. En büyük Atatürk maskı!

En büyük Atatürk maskı!

Tam 23 metre yüksekliğinde, 14 metre genişliğinde. 20 ton demirle yapıldı Kepez Belediyesi'nin Antalya'nın girişindeki Kent Ormanı içerisinde yapımını tamamladığı Türkiye'nin en büyük Atatürk maskı, 10 Kasım'da ziyarete açılacak. Mask açılışının ardından Atatürk'ün yayınlanmamış 50 fotoğrafından oluşan serginin de açılışı yapılacak. Türkiye'nin en büyük kent ormanı...
  4. En Büyük Çikolata Koleksiyonu

En Büyük Çikolata Koleksiyonu

O kadar çikolata biriktirilirmi ye gitsin ahh o çikolata koleksiyonu benim elim bir geçse :D:D Çikolata meraklısı Amerikalı Fiona Kingsten dünyanın dört bir yanından 2 bin değişik çikolata topladı. Guinness Rekorlar kitabında yerini aldı 30 yıldır çikolata biriktiren kadın çikolatalar kurtlanmasın diye özel bir bakım uyguluyor .
  5. Kilonun En Büyük Nedeni!

Kilonun En Büyük Nedeni!

beslenme, beslenme alışkanlığı, beslenme alışkanlıkları, dengeli beslenme, Diyet, diyet listesi, diyet yapma, Diyetler, kadın, kadın sağlığı, kadınlar, kadınlar ve sağlık, kilo verme, kolay zayıflamak, konsantrasyon bozukluğu, metabolizma hızının yükselmesini sağlamak, planlı diyet. ben abur cuburları çok severim bayılırım hatta ama bunların kilo aldırdığıı hepimiz biliriz öyle değilmi...

Sayfayı Paylaş