gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

En erken gebelik testi ne zaman yapılmalı ?

Konu, 'Gebelik' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Erken gebelik belirtileri erken gebelik testi erken gebeliğin oluşmasına neden olan etkenler
    Bildiğiniz üzere kadınlarımız gebelik hususunda inanılmaz hassaslar ve inanılmaz meraklılar. Peki bir kadın hamile olduğunu düşündüğü andan itibaren gebeliği en erken ne zaman tespit edebilir. Kullanılan gebelik testleri erken hamileliğin tespiti için ne kadar güvenilir ?
    gebelik testi.jpg
    Öncelikle gebeliğinizin oluşmasına daha doğrusu gebeliğin erken oluşmasına neden olan etken; önelikle yumurtlama döneminde yapılacak olan birliktelikten geçer. Bunun için yenilecek yiyecek yada başka bir neden aramayın. Günümüzda kadınlarımızın ne kadar geç hamile kaldığını gerek sitemiz, gerekse diğer forumlarda yapılan yorumlardan anlıyoruz. Erkenden gebe kalabilmeniz için kesinlikle plan ve proğram yapmalı, yumurtlama günlerinizin tespiti için son derece de titiz davranmalısınız. Bunun için sitemizde bulunan otomatik hesaplayıcılar bölümünden faydalanmanız yararınıza olacaktır.

Hamile olduğunuzu düşündüğünüz andan itibaren ( kesin birşeyler hissediyorsanız ) regl tarihiniz normalde 2 ila 7 gün arasında geçtiğinde, eczaneden alacağınız testler sizlere yüzde 70 ve üzeri doğru sonuç verecektir. Tabiki ilk 5 dakikada aldığınız sonuç önemli bununda altını çizelim. Zira sitemize gelen yorumlara baktığımızda; idrardan gebelik testi yapan kadınlarımız " iki saat sonra ikinci çizgi belirdi " gibi ifadeler kullanıyorlar. Bu durumda gebelik gerçeği yansıtmamaktadır. İlk 5 dakikada aldığınız sonuç doğrudur arkadaşlarım.

Yinede sizler gebelik hususunda ikna olmadı iseniz, yaptığınız testteki sonuca güvenmiyorsanız. O zaman beklemeden kadan betahcg gebelik testi yapmanız gerekiyor. Beta hcg testi örneği konumuza bakarak değerler hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

En erken gebelik testi ne zaman yapılmalı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik için kan testi ne zaman yapılmalı?

Gebelik için kan testi ne zaman yapılmalı?

gebelik kan testi ne zaman yapılmalı gebelik kan testi için ne zaman yapılmalı gebelikte hamilelikte 1. Hamilelik testi ne zaman yapılmalı? 2. Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim? 3. Gebelik için kan testi ne zaman yapılmalı? 4. Üstüne görme nedir? 5. Ultrasonla gebelik nasıl tespit edilir? 6. Evde yapılan hamilelik testleri ne kadar güvenilirdir? errVQyVPuZ0
  2. Gebelik testi ne zaman yapılmalıdır

Gebelik testi ne zaman yapılmalıdır

Kızlar tam olarak gebelik testi ne zaman yapılabilir ne zaman yapılmalı benim adetimin üzerinden ortalama 3 gün geçti bugünde geçerse dört gün olacak hamile kalmayı çok çok istiyorum tam olarak ne zaman test yaptırayım. Kandan test yaptırsam hamile olup olmadığım ortaya çıkar mı lütfen yardım edin ay inşallah bebeğim vardır yaaa çok istiyorum çooooook
  3. Erken Gebelik Testi Ne Zaman Yapılmalı?

Erken Gebelik Testi Ne Zaman Yapılmalı?

erken gebelik testi, gebelik testi ne zaman yapılmalı, gebelik testleri Sevgili melekler mekanı.com üyeleri ve ziyaretçileri tarafından bebek sahibi olmak isteyenler tarafından bize en çok yönelitilen sorulardan biri olan erken gebelik testleri, en erken gebelik testleri, gebelik testi ne zaman yapılmalı? En erken gebelik testi ne zaman yapılır gibi sorularınıza yanıt olarak gereken bilgileri...
  4. Kanda gebelik testi ne zaman yapılmalı?

Kanda gebelik testi ne zaman yapılmalı?

kanda gebelik testi nedir,kanda gebelik testi ne zaman yapılır,hcg testi nedir,hacg testi ne zaman yapılır,kanda gebelik testi net sonuç verirmi,kanda gebelik testi hakkında bilgiler Gebe kalmak isteyen veya istemeyen bütün kadınlar için gebe olduğunu öğrenmek çok büyük önem taşır. Tabii bunun sonucu öğrenmek içinde gebelik testi yapılmaktadır. Genellikler 2 tip gebelik testi vardır....
  5. Gebelik testi en erken ne zaman sonuç verir?

Gebelik testi en erken ne zaman sonuç verir?

gebelik testi ne zaman yapılmalı,hamilelik testi ne zaman yapılır,hamilelik testi ne zaman doğru sonuç verir,htp en erken ne zaman sonuç verir, gebelik testileri hakkında bilgiler "Arkadaşımla ilişkide bulundum daha sonra hemen gidip gebelik testi aldım sonuç negatif çıktı. Kesinlikle hamile olmadığımdan emin olabilirmiyim?" şeklinde sorular sıkça sorulmaktadır. Bu kadar...

Sayfayı Paylaş