gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En İyi Bebek Maması Markaları Hangileri

Konu, 'Bebeğimiz ve biz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

En İyi Bebek Mamaları En İyi Bebek Maması Markaları Hangileri En İyi Bebek Mamaları isimleri

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bebek bekleyen annelere ve yeni anne olmuş melek'lere, öneride bulunmak adına, sizlerinde tercihi ve önerileri doğrultusunda en iyi bebek maması markalarını konu alıyor ve sizlerden en iyi bebek maması markası yoprumlarını rica ediyoruz :)

Evet Melek'ler, sizce en iyi bebek maması hangisi ve bebeğin sağlıklı beslenmesi için hangisi tercih edilmeli?

*Bebelak

*Aptamil

*Hero baby-Ülker

*Milupa

*Nestle

*Humana

*Hipp

*Similak

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Biz yeğenlerime Milupa kullandık ve memnunda kaldık. Ben Milupa öneriyorum :)

3. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    önce anne sütüüü :) ama milupayı biliyorum bende en bilinen.ah keşke bebişim olsada mamalar yedirsem ona:)

4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    bana kalsaa hiç birini istemem herşeyin doğal olanı iyidirr ama işte bazen ihtiyaç oluyorr ben en son kızıma aptamil vermiştimm iyidir:D:D

5. banuyildiz79

banuyildiz79 Forum Okuru

Hipp tabiki:) organik çünkü..

tuqqce bunu beğendi.
En İyi Bebek Maması Markaları Hangileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En iyi kozmetik markaları..

En iyi kozmetik markaları..

en iyi kozmetik markaları Sevgili meleklerim; bugün sizlere alışverişimden bahsetmek istiyorum. 2 hafta önce alışveriş yapmak için sokağa çıktım. Aklımda sadece bitmiş olan maskara ve allık almak vardı. Başka bir şey satın alma fikrim yoktu. Her neyse dev bir alışveriş merkezine girdim. Çok ünlü markaların satıldığı Tekin acar cosmetics mağazasına girdim orada envayi çeşit kosmetik ürünleri...
  2. Ülkemizde ki en iyi tüp bebek merkezleri hangileri

Ülkemizde ki en iyi tüp bebek merkezleri hangileri

Bebek sahibi olamıyoruz ve tüp bebeğe karar verdik. Başka çare yok gibi .Öğrenmek istiyorum ülkemizde ki en iyi tüp bebek merkezleri hangileri acaba ?
  3. Bebeğinize hangi marka bebek maması veriyorsunuz ?

Bebeğinize hangi marka bebek maması veriyorsunuz ?

Kızlar ben milupa aptamil kullanayım diyorum ama karar veremedim. Sizler yeni doğan bebeğinize süt yetmediği zamanlarda ( bu arada ben çalışıyorum onun için araştırıyorum ) hangi marka bebek mamasını tavsiye ediyor ve veriyorsunuz ?
  4. En İyi Suya Dayanıklı Maskara Markaları

En İyi Suya Dayanıklı Maskara Markaları

Bu sayfa, En İyi Suya Dayanıklı Maskara Markaları konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gelinler başta olmak üzere son derece sulugözlü olan kadınlar maskara kullanırken mutlaka seçimlerini suya dayanıklı olanlardan yana kullanmalıdırlar. Zira yüzde akmış maskara kadar berbat bir görüntü daha olamaz diye düşünüyoruz. Bu sebeple sizlerle en iyi suya dayanıklı maskara...
  5. en iyi kombi hangi marka

en iyi kombi hangi marka

sizce en iyi kombi hangisi sizler hangi markanın kombisini kullanıyorsunuz olumlu olumsuz kullanıcı yorumlarına göre bende hangi kombiyi alacağıma karar verecem

Sayfayı Paylaş