gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

En lezzetlil revani nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Revaniye eşim de ben de bayılıryoruz ama eşim her yaptığımda annesinin ki kadar olmadığını söylüyor, eh bende de biraz hırs var sormuyorum da kaynanama :D Var mı revaniyi şöyle parmakları yedirecek kadar güzel yapan, ipuçları istiyorum :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
En lezzetlil revani nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Revani

Revani

Kısmet, zenginlik, mutluluktur.
  2. En iyi çiğ köfte nasıl yapılır

En iyi çiğ köfte nasıl yapılır

En iyi çiğ köfte nasıl yapılır / Akşama misafirlerimiz var ve çiğköfte yapacaz acaba En iyi çiğ köfte nasıl yapılır urfalı arkadaşlar burda mı :)
  3. En İyi Dualar Nelerdir Nasıl Dua Yapılır

En İyi Dualar Nelerdir Nasıl Dua Yapılır

En İyi Dualar Nelerdir En İyi Dualar Nelerdir Nasıl Dua Yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda dualar ve nasıl okunacakalrı konusunda merak ettiğiniz tüm bilgilere değiniyor ve Rab dualarımızı kabul eylesin diyoruz. Duanın ne kadar önemli olduğunu,bilhassa farz namazlarından sonra yapılan duanın makbuliyetini biliyoruz. En İyi dua...
  4. En İyi Tiramisu nasıl yapılır

En İyi Tiramisu nasıl yapılır

En İyi Tiramisu nasıl yapılır En İyi Tiramisu hazırlanışı 7'den 70'e herkesin sevdiği hafif ve lezzetli olan tiramisu tatlısının en iyisini yapmayı istermisiniz :) O halde bu konuda biz size yardımcı oalcak ve tüyolar sunacağız Melek'ler:) En İyi Tiramisu malzemeleri: 1 hazır pandispanya 1 çay fincanı sıcak su 2 çorba kaşığı neskafe 2 çorba kaşığı toz şeker 1 tatlı kaşığı kakao 1 tatlı...
  5. En Güzel Revani Tarifi Burada !

En Güzel Revani Tarifi Burada !

Bu konu; en güzel revani tarifi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Osmanlı mutfağının vazgeçilmez ve tadına doyulmaz lezzetlerinden biri olan revaninin pek çok tarifi var. Elbette ki herpinizin annesinden, bir yakınından ya da komşusundan elde ettiği revani tarifi en güzelidir. Ancak şimdi size sunacağımız revani tarifi ile de harikalar yaratacağınıza emin olun ve bir deneyin...

Sayfayı Paylaş