gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

En Rahat Sandelet Diyorsan

Konu, 'Moda Güncel' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Yazın en rahat ve ferah tutan sandalettir ve asla vazgeçmem diyorsan bunlar sana göre :tik:

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    kız pembişler çok şeker al bana onu istiyooooooommm:)

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    sandalet giymem terchm değildr ama ynede paylşm için tşkrler...

En Rahat Sandelet Diyorsan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en rahat bisiklet

en rahat bisiklet

en rahat bisiklet
  2. En yeni sandelet ve terlik modelleri

En yeni sandelet ve terlik modelleri

terlik modeleri sandelet çocuk sandeletleri sandeletler Sezonun en gözde trendi olan sandeletler oldukca başarılı.Modellerin en önemli özelliğde konfor ve rahatlığın ön planda olması Bence bu yazı sandeletsiz geçirmeyin:D
  3. en güzel saçım benimkisi diyorsanız :))))

en güzel saçım benimkisi diyorsanız :))))

Yeni ve güzelliğimizle birşeyler kazanabileceğimiz bir yarışmayı haber vermek istedim. Tints of Nature organik saç boyası internet sitesinde halk oylaması sonucu ilk 20 kişinin belirleneceği ve sonra jüri tarafından ilk üçün belirleneceği bir saç güzelliği yarışması düzenliyormuş. Boyayı kullandığım için aylık boyamı yapmak için alırken satıcı kız söyledi banada. Paris seyahati, bir yıllık...
  4. En Rahat Topuklu Ayakkabı Adidas'tan

En Rahat Topuklu Ayakkabı Adidas'tan

rahat topuklu ayakkabı modelleri en rahat topuklu ayakkabı markası adidas markası en Açıkca söylemek gerekirse ben hiç beğenmedim ama mutlaka beğenenler çıkacaktır... Dünyaca ünlü Japon tasarımcı Yohji Yamamoto’nun yeni hazırlamış olduğu koleksiyonda, “adidas Y-3 Torsion” adını verdiği bu topuklu ayakkabılardan bulunuyor 430$’a satılan bu ayakkabılarda tabiki rahatlık ön planda...
  5. Sizi en çok ne rahatlatır

Sizi en çok ne rahatlatır

Melekler öfkeli olduğumuz anda istemediğimiz birşeyde ve bunun gibi hayatta karşılaştığımız birçok olaylarda kendimizi kontrol edemeyiz peki neler bizi kontrol edebilir,rahatlatabilir.çoğumuzun cevabı belki aynı olabilir bence yalnız kalmak ve koyu bir türk kahvesi bütün sinirlerimi alır götürür.

Sayfayı Paylaş