gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

En yeni Topuz Modelleri Geldi Meleklerim

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

2011 ve 2012 yılında resimden görüleceği üzere tanınmış Dünya Ünlüle'rinin kullandığı topuz saç modellerini sunuyoruz kızlar. Bakın bakalım beğendiğiniz olur ise nasıl olsa zor yaptıracaksınız :D:D 2012 Topuz Modelleri

Süpper modeller değil mi kızlar ? Eee peki saçlarımız böyle olacak ise özel birşeyv ardır değil mi ? Belki Nişanınız vardır http://www.meleklermekani.com/popul...ll-nisanlik-abiye-modelleri-geldi-kizlar.html bu konumuza bakın, yok ben illa abiye görmek istiyorum diyorsanız. Yine aynı markaya Ait http://www.meleklermekani.com/populer-markalar-hakkinda/203249-sherri-hill-abiye.html konumuza bakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

FiRaRi_MeLeK bunu beğendi.
  2. jupiter

jupiter Forum Okuru

wowww hepside cok güselllll sadmin biliyosun bu isi :D:D

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    modeller gelmişken bizim evede uğrasaydılar keşke :hıh: hepsi de hoş modeller birde yapmasını bilsem daha da hoş olucak :küstüm:

En yeni Topuz Modelleri Geldi Meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel gelinlik modelleri geldi melekler

En güzel gelinlik modelleri geldi melekler

En güzel gelinlik modelleri Pamuk prenses gelinliği pamuk prenses gelinlik modeli gelinlik modelleri Her genç kız bir şekilde evlenecek ve beyaz gelinlik giyeceği günün hayali ile yaşıyor. Durumu olanlar kendilerine gelinlik diktirirken çoğu insan maddi durumdan dolayı kiralıyor arkadaşlarım. Amaaan evlenecez işte olsun bişeyler diyen kadınlar çok azdır gelinlik hususunda. Sizler modayı takip...
  2. Gelin Saçı Modelleri Yeni evlenecek meleklerimize özelll

Gelin Saçı Modelleri Yeni evlenecek meleklerimize özelll

gelin saç modelleri gelin saçı saçları nişan saç modelleri 2011 gelinlik sac duzumleri 2011 Gelin başları yada saçları belkide gelinliğinin modelinden sonraki en önemli unsur. Hatta ben bir geline bakınca ilk saçına makyajına , sonra gelinliğine bakar ayakkabısını göremedim diye çıldırırım. Eger ki nazım gecen biri ise açtırır bakarım:D Gelin dedigin Saçları ile o kadar güzel olmalılar ki...
  3. Yeni topuz modelleri 2012

Yeni topuz modelleri 2012

topuz saç modelleri 2012 topuz modelleri 2012 Yüz hatlarına güvenen kadınların vazgeçilmez saç stilidir topuz modelleri. biz de bu sayfamızda yılın en şık topuz modellerini sunuyoruz Melek'ler. 2012 özel günlerinde ve özel gecelerinde sizi kusursuz kılacak enfes topyzlar için mausenize asılın Melek'lerim. :)
  4. En Güzel Gelin Topuz Modelleri...Gelin Adayları Meleklerimiz için....

En Güzel Gelin Topuz Modelleri...Gelin Adayları Meleklerimiz için....

Gelin Topuz Modelleri En Güzel Gelin Topuz Modelleri Düğün ve nikah törenlerinin yoğunlaştığı dönemde, gelin adayları tatlı bir telaş yaşıyor. Makyaj renkleri, gelinlik modeli, ayakkabı seçimi gibi gelin saçı modeli de büyük önem taşıyor. Gelin topuz modelleri ise vazgeçilmezler arasında... İşte En Güzel Gelin Topuz Modelleri Yüksek Topuklar ekibi olarak düğün hazırlığında olan...
  5. Gelin Adaylarına En Yeni Gelinlik Modelleri 2016

Gelin Adaylarına En Yeni Gelinlik Modelleri 2016

Çiftler evlilik kararı aldıktan hemen sonra düğün için araştırmalar yaparlar. Detaylı araştırmalar için de yer alan en önemli kısımlardan biri de şüphesiz ki gelin adaylarının gelinlik modelidir. Kusursuz bir gelin olmak adına ince eleyip sık dokuyarak titiz bir araştırma yapan gelin adayları tepeden tırnağa bir şıklık için bazen kararsız kalabiliyorlar. Gelinlik modeli seçimin de genellikle...

Sayfayı Paylaş