gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Enfes Saray Kompostosu Tarifi

Konu, 'İçki - İçecekler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

saray kompostosu, tarifi, malzemeleri, yapılışı, malzemeleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler

SARAY KOMPOSTOSU

250 gram balkabağı
    1 cay bardağı kuru üzüm
    1.5 su bardağı tozşeker
    4 su bardağı su
    1 çay bardağı limon suyu

Saray Kompostosu Tarifi
    Tencereye suyu alın. Kabuğu soyulup küp seklinde doğranmış kabağı, kuru üzümü, tozşeker ve limon suyunu ilave edin.

Kabaklar yumuşayana dek kaynatın. Tencereyi ateşten alın. Komposto soğuyunca servis yapın.

Enfes Saray Kompostosu Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. enfes yemek tarifi

enfes yemek tarifi

http://www.youtube.com/watch?v=-OTU_xxLNNI
  2. Saray Kompostosu Tarifi Resimli

Saray Kompostosu Tarifi Resimli

YA tv den duydum bu saray kompostosunun tam olarak resimli tarifi lazım bana arkadaşlarım. Canımda öyle bir çekti kiii anlatamam. Hadi bekliyorum soğutup iftarda da afiyetle içecem bu kompostoyu :D:D:D
  3. ESDE' den Enfes  Siron Tarifi

ESDE' den Enfes Siron Tarifi

siron tarifi siron nasil yapilir nedir resimli tarifi siron malzemeleri konusu burada melekler Evvettt Meleklerrrr, Benim gibi ASERME olayini abarttiysaniz yandiniz:) ne gorsem canim ceker oldu:) Allahtan azda olsa mutfak becerim varda:p canimin cektigini mutfaga girip yapabiliyorum, Ben aslen GiRESUN sebinkarahisarliyim, bu tarifi ilk o tarafta yemistim, ve bayilmistim, karadeniz...
  4. Enfes Tombul Köfte Tarifi

Enfes Tombul Köfte Tarifi

tombul köfte tombul köfte yapılışı tombul köfte tarifi ile ilgili bilgiler burada melekler. Özellikle çocuklar yemek zseçiyorsa ve sebze yemeği yemiyorlarsa köfte tarifleri kurtarıcımız olur. Elbette ki dengeli beslenme için sebze ve meyveyi de kararınca tüketmeleri gerekir. Ama özellikle hastalandıkları zaman iştahları da yoksa iyice seçici olurlar. Bu makalemizde küçük hanımlar ve beylerin...
  5. Enfes İncirli Şerbetli Tatlı Tarifi

Enfes İncirli Şerbetli Tatlı Tarifi

incirli şerbetli tatlı incirli tatlı Sevgili melekler, incirli şerbetli tatlıyı ben ilk olarak bir arkadaşımın evinde yedim ve bayıldım. O zamanlar tarifini almadım ama tarif üç aşağı beç yukarı bu tarifte ki gibiydi. Eğer kuru meyveleri, muhallebiyi ve hafif şerbetli tatlıları seviyorsanız incirli tatlı sizin de vazgeçilmeziniz olacaktır. Buyrun enfes tatlının tarifine.. :) Malzemeler ;...

Sayfayı Paylaş