gebe
  1. merve606060

merve606060 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Erkek arkadaşımla korumasız birlikte oldum içime boşaldı hamilemiyim ?

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında merve606060 tarafından paylaşıldı.

Erkek arkadaşımla korumasız birlikte oldum ve içime boşaldı ve ilişkiden 5 saat sonra Ella kullandım adetim 1 hafta geçikdi kan testi yaptırdım negatif cıkdı bu kesin sonuçmudur sizce ? Cevaplarsanız sevinirim

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    evt kan testi kesin sonuç verir o yüzden sıkıntı yapma hamile değilsin;)

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ertesi gün hapı da kullanmışsınız hiç bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

4. seda.akman

seda.akman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    hap aldığın için sorun yok, rahat olabilirsin canım

5. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    Böyle sıkıntılar yaşamamak için acele etmeyip evlenmeyi beklemek gerekiyor diye düşünüyorum.Ama bütün önlemler alınmış ama yinede Allah bilir.Ol dediğinde ne yaparsan yap hamile kalırsın.Benim arkadaşım aynı senin durumdaydı erkek arkadaşından hamile kaldı aldıramadı farketmemiş hamile olduğunu sonrada düğünsüz nikahla evlendi.Aileler perişan halde iki tarafta.Dikkatli olmanı tavsiye ederim.

zeytin gözlüm, seda.akman ve BEYZA21 bunu beğendi.
  6. seda.akman

seda.akman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    evet gerçekten çok zor bi duruma sokuyorlar kendilerinide ailelerinide.. yinede Allah analı babalı büyütsün sağlıklı sağlıklı olsun hepsi evlat acısıyla sınamasın Allah

*EYLÜLMEHMETUTKU* bunu beğendi.
Erkek arkadaşımla korumasız birlikte oldum içime boşaldı hamilemiyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dört erkekle birlikte olmuş!

Dört erkekle birlikte olmuş!

Hollywood yıldızı Angelina Jolie, hakkında yaygın kanının tersine, şimdiye kadar yalnızca dört erkekle birlikte olduğunu söyledi. Magazin basınında, 'erkek canavarı Jolie', 'erkeklerin karşı koyamadığı kadın' gibi niteliklerle anılan ve birçok kez dünyanın `en seksi' ve 'en güzel kadını' da seçilen Jolie, ilginç bir itirafta bulundu. Bugüne kadar yalnızca dört erkekle cinsel ilişki...
  2. Erkek arkadaşım parmağıyla girdi hamilemiyim

Erkek arkadaşım parmağıyla girdi hamilemiyim

Hanimlar merhaba. Umarim yardimci olursunuz. Biz erkek arkadasimla yakinlastik eliyle cinsel organimi elledi ve biraz parmagiyla giris yapti. Daha sonra agrimdan dolayi doktora gittim tam batin ceken doktor kist gordu dis gebelik olabilir mi dedi. Sonradan eyvah dedim bu olay aklima geldi.erkek arkadasim yakinlasmadan once wcye gitmisti elinde bisey varmidir falan taktim kafaya. Kadin doguma...
  3. Erkek arkadaşımla korumasız birliktelik yaşadım hemen test yaptım hamilemiyim ?

Erkek arkadaşımla korumasız birliktelik yaşadım hemen test yaptım hamilemiyim ?

Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik hemen sonra hamilelik testi yaptım negatif çıktı simdi adetim epey gecikti ama adet sancisi çekiyorum bu ne demek oluyo
  4. Prezervatif kullandık birlikte olduk adet oldum hamilemiyim

Prezervatif kullandık birlikte olduk adet oldum hamilemiyim

Arkadaslar sevgilimle birlikte oldum prezervatif takmisti fakat icime bosaldimi bilmiyorum adetimi gecikmeden oldum sizce hamilemiyim. Lutfen bana yardimci olun
  5. adetimin ilk günü birlikte oldum hamilemiyim ?

adetimin ilk günü birlikte oldum hamilemiyim ?

Nisanlimla adetimin ilk gunu birliktr olduk ve icime bosaldi iliskiye 28 agustosta girdik sonraki iki ayda adet gunum gecikmeden adet olmaya devam ettim ama suan sag kasıgımda sancim var hamile kalmis olma ihtimalim nedir hamileyken adet gormus olabilirmiyim acaba yardimci olursaniz sevinirim

Sayfayı Paylaş