gebe
  1. Melekuslu

Melekuslu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3

Erkek arkadaşımla korumasız birliktelik yaşadım hemen test yaptım hamilemiyim ?

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında Melekuslu tarafından paylaşıldı.

Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik hemen sonra hamilelik testi yaptım negatif çıktı simdi adetim epey gecikti ama adet sancisi çekiyorum bu ne demek oluyo

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    İlişkiden hemen sonra derken orayı anlayamadım:S adet günün geçtiyse şu an test yapmanın daha uygun zamanıdır yine çıkmazsa emin olmak adına garantili kan testi yaptırarak gebelik varmı yokmu öğrenebilirsin

zeytin gözlüm ve SadmiN bunu beğendi.
  3. Melekuslu

Melekuslu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Adet sancimin olmasına rağmen adet olamamam sence buna bağlı olabilir mi

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili melek, ilişkiden hemen sonra hamilelik testi yapmanızın mantığı yok. Hamilelik belirli bi zaman içinde belli olur. Şimdi adet sancısı çekiyor isen, adet olmayı bekleyeceksin. Lütfen korunmasız şekilde ilişkiye girmeyin.

Sevgiler.

zeytin gözlüm ve BEYZA21 bunu beğendi.
  5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Adet gecikmeleri illaki hamileliğe bağlı olmayabiliyor. Mevsim geçişleri stres ve içinde bulunduğunuz psikolojik etkenlerde adetle ilgili erken yada geç etkiler yaratabilir. Ama yukarda dediğim gibi beklemenin bir anlamı yok bir an önce kan testi yaptırarak kesin sonucu öğrenebilirsin;)

6. seda.akman

seda.akman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    ya 1- 2 hafta bekleyeceksin ya da birinci haftanın sonunda kan testi yapcaksın canım en neti bu şekilde oluur

Erkek arkadaşımla korumasız birliktelik yaşadım hemen test yaptım hamilemiyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Korunmasız ilişki yaşadım hamilemiyim?

Korunmasız ilişki yaşadım hamilemiyim?

acil kontrasepsiyon nedir,korunması ilişki sonrası gebelik şansı,korunmasız ilişkiyle hamile kalınırmı,korunmasız ilişki ve hamilelik hakkında bilgiler Korunmasız girilen bir cinsel ilişkiden veya kullanılan yöntemin başarısından şüphelenilen durumlarda ilişki sonrası gebeliğin olmasını engellemek amacıyla kullanılan yöntemlerdir. Bu amaçla, en sık olarak hormonlar yöntemler...
  2. Erkek arkadaşım parmağıyla girdi hamilemiyim

Erkek arkadaşım parmağıyla girdi hamilemiyim

Hanimlar merhaba. Umarim yardimci olursunuz. Biz erkek arkadasimla yakinlastik eliyle cinsel organimi elledi ve biraz parmagiyla giris yapti. Daha sonra agrimdan dolayi doktora gittim tam batin ceken doktor kist gordu dis gebelik olabilir mi dedi. Sonradan eyvah dedim bu olay aklima geldi.erkek arkadasim yakinlasmadan once wcye gitmisti elinde bisey varmidir falan taktim kafaya. Kadin doguma...
  3. Korumasız ilişkiye girdim hamilemiyim?

Korumasız ilişkiye girdim hamilemiyim?

Mrhb adetimden 10 gün önce ilişkiye girdik yani korunmadık 10 günde hamile kalınırmı adetime 3 gün war 2 gündürde sanki adet olucakmışım gibi ağrı war hamilemiyim acaba acil cvp
  4. Erkek arkadaşımla korumasız birlikte oldum içime boşaldı hamilemiyim ?

Erkek arkadaşımla korumasız birlikte oldum içime boşaldı hamilemiyim ?

Erkek arkadaşımla korumasız birlikte oldum ve içime boşaldı ve ilişkiden 5 saat sonra Ella kullandım adetim 1 hafta geçikdi kan testi yaptırdım negatif cıkdı bu kesin sonuçmudur sizce ? Cevaplarsanız sevinirim
  5. Bakireyim boşalma olmadı zevk suyundan hamile kalabilir miyim ?

Bakireyim boşalma olmadı zevk suyundan hamile kalabilir miyim ?

Eylül ayının ilk haftası ilişki sayılamayacak bir şeyler yaşadım. Bakireyim ve boşalma da olmadı. Beni korkutan, içinde sperm barındırabilen zevk suyu. Bu olaydan 3-4 gün sonra ve ekim ayında zamanında regl oldum. Bu ay sınav dönemimdi, kendimi stresli hissetmiyordum ama uyku düzenim, beslenmem değişti. Araştırdıkça üstüne görme diye bir şey gördüm. Kuşkulandım ve iki idrar testi yaptım. İkisi...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş