gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Erken doğum sancıları nasıl olur doğum yapanlar yardım lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Erken doğum sancıları nasıl olur, nasıl anladır bunu diğer doğum sancılarından ne gibi belirgin özellikleri var meleklerim sağolun.

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgli misafirimiz erken doğum hakkındaki bilgileri BURAYA tıklayarak öğrenebilirsiniz
    sevgiyle kalın

Erken doğum sancıları nasıl olur doğum yapanlar yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erken doğum nasıl önlenir

erken doğum nasıl önlenir

erken doğum nasıl önlenir gebelikte karında sertlik hamilelikte karında sertlik hamilelikte karın sertliği karin sertligi Henüz doğmamış bebeğiniz sevgiden daha fazlasına ihtiyaç duyar. Gebeliğiniz süresince, bebeğinizin tam bir gelişme ve büyüme süresine ihtiyacı vardır.Gebeliğinizin 37. haftasında ve daha erken doğan bir bebek prematüre olarak değerlendirilir ve hastanede kalmasını...
  2. Ağrısız Doğum Nasıl Olur lütfen cevap verin!

Ağrısız Doğum Nasıl Olur lütfen cevap verin!

Ağrısız Doğum Nasıl Olur lütfen bu konuda bilir kişiler varsa bana cevap versin, ben doğumdan çok tırsıyorum çok acıyormuş insanın canı:S
  3. suni sancı ile doğum yapanlar yardım lütfen

suni sancı ile doğum yapanlar yardım lütfen

Kızlar halamın kızı suni sancı ile doğum yapmış ve inanılmaz zor olduğun söylüdedi. E bende doğum yapacağım ve bu suni sancı durumu bende de olursa ne yapayım bu teklifi kabul edeyim mi. Daha önce suni sancı ile doğum yapanlar bana yardım edebilir mi korkuyoruuuuum :S
  4. Erken Doğum Riski Olanlar ve Doğum Yapanlar

Erken Doğum Riski Olanlar ve Doğum Yapanlar

erken doğum belirtileri, erken doğum riskleri, bebek ne zaman aşağı iner Merhaba arkadaşlar hamiş meleklerimizden *Melek* arkadaşımın bana göndermiş olduğu pm yi aynen sizlere aktarıyorum ve bu durumu yaşayan yada tecrübesi olanlardan konu ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum;) "mrb mavim bişey soracaktım ben burda nasıl konu açıldığını unuttum da sizden rica etsem konu açarmısın erken...
  5. Doğum sancılarınız yalancımı gerçekmi?

Doğum sancılarınız yalancımı gerçekmi?

Yalancı doğum sancıları tıp dilinde “Braxton Hicks kasılmaları” şeklinde adlandırılır. Bu tip ağrı ve sancıları gerçeklerinden bir şekilde ayırt etmek gerekir. Gerçek ve yalancı sancıları ayırt etmek için ise iki ağrı tipi arasındaki farkları bilmek gerekir. Yalancı doğum sancıları nasıl ayırt edilir? Yalancı doğum sancıları genellikle gebeliğin 24. haftasından sonra başlar fakat daha erken...

Sayfayı Paylaş