gebe
  1. bebsegimistiyom

bebsegimistiyom Forum Okuru

Erken doğumdan sonra bebeğini kaybedenler paylaşım alanı olsun

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında bebsegimistiyom tarafından paylaşıldı.

Erken doğumdan sonra bebeğimi kaybettim. Yaklaşık olarak 32 gün hayata tutunmaya çalıştı ama acı haber geçen hafta geldi. Ben kendime gelemedim arkadaşlarım iki çocuğum sağlıklı ve yaşıyorlar ama anne olarak bebeğini kaybetmek ne kadar zormuş sizlere bu satırları yazarken bile ağlıyorum. Allah kimseye evlat acısı vermesin, Doyamadım yavruma doyuncaya koklayamadım erken doğum yaptım ve işte durum ortada. çok üzgünüm. Lütfen benim durumumda olanlar hislerini buraya dökebilir mi paylaşabilir mi ?

2. lince

lince Forum Okuru

Bende 30 haftalıkken sezeryanla doğum yaptım.oğlum 2gün yoğun bakımda kaldı sonra kaybettik.acısı hiç geçmiyor onu çok özlüyorum. Resmen yaşlandım.kaybedeli 7ay oldu şimdi hayat devam ediyor ama hep eksik...tekrar gebe kalmak istiyorum ama bilemiyorum tüp bebekle gebe kalmıştım bu hamileliğimede.gebe kalabilirmiyim bilmiyorum. Seni anlıyorum çok zor ama ne yapalım Allah bizler için en güzelini düşünmüştür sabır sabır sabır...

Erken doğumdan sonra bebeğini kaybedenler paylaşım alanı olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erken doğum bebeğin beynini vuruyor

Erken doğum bebeğin beynini vuruyor

Erken doğdukları için beyinleri zarar gören bebekler, yetişkin birer birey olduklarında davranış bozuklukları gösteriyor. İngiltere’deki Londra Üniversitesi’nde yapılan araştırmaya göre, 8 aydan önce doğan bebeklerin beyni hasara uğruyor. Doğumda anlaşılamayan beyin hasarı, yetişkinlik döneminde kişinin davranış bozuklukları göstermesine neden oluyor. Prof. John Wyatt’ın tespitlerine göre,...
  2. Doğum yapanların paylaşım alanı

Doğum yapanların paylaşım alanı

kız dediler erkek doğdu kolay doğum yapanlar kolay dogum yapanlar doğum hatıraları dogum hatiralari sevgili melekler... Biliyorsunuz ki hamile arkadaşlarımızın bir paylaşım alanı var.Hamile kalmak isteyenlerinde bir paylaşım alanı var.Ama biz doğum yapanların yok... Ve bende dedim ki güzel evlatlarımıza sahip olduğumuz o mucizevi günleri birbirimizle paylaşalım ve doğum yapacak...
  3. Doğum Kontrol hapı Kullananların Paylaşım Alanı ...

Doğum Kontrol hapı Kullananların Paylaşım Alanı ...

doğum kontrol hapı kullananlar yasmin doğum kontrol hapı kullananların paylaşım alanı yasmin kullananlar Meleklerim bu gün doğum kontrol hapı kullanmaya başlıyorum.Siz de kullanıyorsanız burdan doğum konrol haplarıyla ilgili her şeyi öğrenebilir ayrıca kendi bildiklerinizi ,kullandığınız markaları yazıp diğer hanımlara yol gösterebilirsiniz. Doğum Kontrol Hapı Nedir? Kadın vücudunda doğal...
  4. Erken hamilelik- Erken gebelik belirtileri paylaşım alanı

Erken hamilelik- Erken gebelik belirtileri paylaşım alanı

Erken gebelik ve erken hamilelik sürecini kendi imkanları ile gerek gebelik testleri aracılığı ise gerekse başka yöntemler ile bulan ve hamile olduğunu göğsünü gere gere söyleyen değerli anneler, sizler bu alandan paylaşımlarınız ile anne adaylarına yardımcı olabilirsiniz. Allah, cümle anne olmak isteyenlerin kucaklarını boş bırakmasın inşallah. Haydi arkadaşlarım erkenden hamilelik testi için...
  5. Yeni doğum yapmış annelerin paylaşım alanı

Yeni doğum yapmış annelerin paylaşım alanı

Uzun süredir beklediğiniz an geldi ve bebeğinizi kucağınıza aldınız. Peki ya şimdi ne olacak? İlk kez anne olmak hem sevinç hem de heyecan demek. Bu konuda annelerin çok fazla desteğe ihtiyacı var.Evet sevgili melekler annelik tecrübelerinizi paylaşacağınız bir topik açtık.Anne ve bebek bakımıyla ilgili konuları bu başlık altından tartışabilir,fikir alışverişinde bulunabilirsiniz....

Sayfayı Paylaş