Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

sevsende sevmesende kaynanı ara bence :) öyle bi araki yeter niye arıyorsun dedittir ona ve bu bahane ile aramazsın :)
ona hesap sor açamayacağı zamanı ayarla açmadığında niye açmadın merak ettim öldünmü diye dersin:)))
Sence kaynanadan firca yedigimi Esime soylemelimiyim ? Yoksa hiç soylemiyim onunda tadi kacmasin ?

A-ha da simdi kaynanadan azar isittim telefonda. Hafta sonu oglu aramamis da, merak etmis basina kaza mi gelmis de aramuyormusuz sakladagimiz bisey mu varmiş duye cokkkkkkk merak etmis. Oglu haftada iki kez uç kez ariyo, kadin yinede memnun degil. Telefonu her actigimda bana diyoki hele sükür aradin da sesini duydum da yasadiginizi bildim. Lafa bak ya. Ya ben annemi zor ariyorum, seni zirt pirt niye ariyim ki haftada bi yetmiyomu zaten konusacak ortak yonumuz yok zaten pozitif enerji almiyorum senden niye ariyim daha sik sik. Tabii bunlari demedim ona, haftasonu disardaydik bütün gün o yüzden ariyamadik dedim. Gerdek gecesinin ertesi günü evime misafir dolduran insan ile ben ne konusayim ki. Ya ben alttan aldikca kadin ustume cikmaya calisiyo ya. Ogluna o kadar duskundun madem, neden avrupaya gonderdin be kadin. Senin evinde bi oglun daha var, gece bir den once eve gelmez, onunla ilgilen birazda. Hayret bisey. Benim ugrasicagim cok bu kadinla.

Ay kizlar kusura bakmayin yazdim ama cikmasi gerekiyordu :)
Bu arada, agrim azaldi gibi bugün, ama Simdi evi supurup silcem. Sizce bebek varsa bisey Olurmu ona ?

Nolur acele cvp kizlar :)

Hayatim kafana takma bunlari ayy cok sukur benim kaynanamda yok boyle davranislar.. sana sordunda anne ogluna sor de canim..
Benimde kntrm yokdu paramda yokdu elimden gelen bisry yok de..
ayy birsuru derdin ustune bunlarida duyunca daha bir kotu oluyor insan..
temizlik konusundada dikkat et agir seyler kaldirma canimm ve insallah hamisdirsinnn

Geri