Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

elfdam cnm hamle deglm kı benm burda kmsem yk kı temzlk ıcın mecbr tek yapyrm esmde kzyr ama napym ben yapmasm km yapck oda var yanı. Bde testte ckmaz cnm cnku adet oldm bu ay 2 defa gogsm agrmaya basldı bugunde ya ben anlm veremedm kı
Canim benim hali silkelemeden, koltuk cejmeden de temizlik yapilir. Turk annelerimiz herseyi cok abartiyor, temizligin de bi siniri var, 35 yasinda bel fitigina yakalaninca, iyiki o haliyi silkelemisim demiyceksin yanii.... Bu can bize allahin emaneti....

evt oyle tabıkı ama evm yol kenarnda kaldgı ıcın camlarm falan hep toz ıcınde kalyr camı acnca e evede toz gıryr oyuzden pıs duruyr yanı

Kizlar ya cok onemli bi sorum var nolur fikrinizi Soyleyin...
Benim son adetim beş gün onceden başladi bu ay. Buna ragmen, adetim başlamadan beş gün onceden akintilar baslamisti. Yani, gerçek adet tarihime on gün kala lekeler gelmeye baslamisti ve Adet tarihime bes gün kala da adet oldum.
Dün sekizinci günümdu ve yikandim yani adetten temizlendim. Ama bugün, hem akinti geldi kirmizi, hemde yumurtlama sonunda yapiskan akinti olur ya, oyle akinti geldi iki defa...
Biraz karisik ama umarim anlatabildim sorumu...

Sizce bu ne demek oluyor ?
Adetim yeni bitmisken, Simdiden yumurtlamiş olabilir miyim ?
Geçen ay 12.ci gün ovulasyon gerceklesmis ti..
Bugün 9.Cu günümdeyim daha...
Canım evet erken olabilir 3 gün öncesi ama bilmiyorum tabi erken yada geç olabiliyo diye duydum

Geri