gebe

Erken Gebelik Belirtileri

Konu, 'Gebelik' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

1. BEYZA21

BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.838
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ,
    Saydıklarınız ovülasyon belirtisi , gebeliğe en elverişli günler. Bu günler de birliktelik yaşamanız gebelik şansınızı artırır..

celikcelik ve meraklı melek bunu beğendi.
  2. Bejan

Bejan Forum Okuru

Bende yeni evliyim eşimle beraber bir bebeğimiz olsun istiyoruz ve şu belirtiler var baş dönmesi kide bulantısı sürekli uyku yorgunluk acaba hamilemiyim

3. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.838
    Ödül Puanları:
    113

Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi olmaz. Gecikmeniz varsa test yapın.

4. Fatmao6

Fatmao6 Forum Okuru

Merhaba kızlar 1 yıllık evliyim yumurta çatlatma tedavisi yaptırdım bugün 16 cı günüm hamilemiyim değilmiyim bilmiyorum ama 4 gündür hafif mide bulantısı eskiye göre daha sık tuvalette gidiyorum göğüslerim şiş ve agrıvar sizce gebelik olabilirmiyim?

5. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.838
    Ödül Puanları:
    113

Merhaba belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanıltıcı olur. Size önerilen tarihte test yapın..

6. Aişe Gül

Aişe Gül Forum Okuru

Selam kızlar bende 3 aylık evliyim bu ay herzamn kinden farklıyım öncelikle çok fazla sinirliyim göğüslere büyüme hafif sızlama kasiklarimda ağrı bel ağrısı adetime 5 gün var ama mide bulantısı gibi bişey acaba psikolojik mi benim bu hallerim

7. Meleklerin Meleği :)

Meleklerin Meleği :) *Tüm hamişler toplandık Topik Sorumlusu* Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    93
    Gebelıkte bu belırtıler 5 6 haftadan ıtıbaren baslıor adetıne daha bes gun var hemen baslamaz belırtı ama ıstıorsanız ıns hamıssındır ama adet gectıkten bır ıkı hafta sonra gebelık belırtılerı ortaya cıkıor

BEYZA21 bunu beğendi.
  8. Mrvrts

Mrvrts Forum Okuru

Merhaba migde bulantilarim var kasigimda ve belimde agrilar oluyo adetime daha 1 hafta var test yaptim negatif cikti acaba hamile olabilirmiyim

9. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.838
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , ara lekelnmelerin bir kaç nedeni var.Önce test yapın sonuca göre hekime görünüp muayene olun.Gebelik,rahim kaynaklı bir sorun,kist,miyom,hormonal problemler lekelenme nedenleridir..

10. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.838
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba korkmayın zira net sonuç için test yapmanız gerekiyor.HCG testi yapın ve sonuca göre mutlaka hekime görünün..

11. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.838
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim mutlu haberlerinizi almayı diliyorum..

Erken Gebelik Belirtileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

gebelik belirtileri kızlar ne olur bana bir careeee bu benim ikini gebeligim olucak ama bende garıp degısıklıkler var ben bu ay korunmayı bıraktım ogluma bırkardes olsun dıye fakat hamılemıyım degılmıyım kestıremıyorum goguslerım sıstı yorgunum saclarımı sallıyamıyorum bıle bıde bu hasta goguslerımden sut gelmeye basladı ınanılmaz yuzun sıvılcelı oldu hayatımda ben bu kadar sıvılce bır...
  2. Erken gebelik belirtileri nelerdir?

Erken gebelik belirtileri nelerdir?

Sevgili Melekler mekanı.com üyeleri, her ne kadar hamilelik belirtileri kişiden kişiye değişiklik gösterse de hamile olup olmadığınıza dair cevaplar bulabileceğiniz en yaygın ilk belirtileri sizler için aşağıda sıraladık: 1. Adetinizin gecikmesi Bu belirti muhtemelen en kesin olan belirtidir. Bazı anne adayları adet dönemlerinde oldukça açık renkte bir kanama yaşayabilirler, bu normal adet...
  3. erken gebelik belirtileri yaşayanlar yardım....

erken gebelik belirtileri yaşayanlar yardım....

merhabalar....burda olanar lütfen yardım.beliritlerinizi paylaşın lütfen..
  4. Hamilelik belirtileri kaçıncı hafta  başlar?

Hamilelik belirtileri kaçıncı hafta başlar?

erken gebelik belirtileri,gebe olduğumu nasıl anlarım, hamile olduğumu nasıl anlarım,hamilelik belirtisi ne zaman başlar ,en erken hamilelik belirtileri hakkında bilgiler Hamileliğe ait belirtilerin başlayabilemesi için gebeliğin en erken 4-5 hafta civarında olması gerekir. Yani adet gecikmesi yaşandıktan sonra ancak hamilelik belirtileri başlar. Bazen halk arasında sanıldığı gibi...
  5. Erken hamilelik- Erken gebelik belirtileri paylaşım alanı

Erken hamilelik- Erken gebelik belirtileri paylaşım alanı

Erken gebelik ve erken hamilelik sürecini kendi imkanları ile gerek gebelik testleri aracılığı ise gerekse başka yöntemler ile bulan ve hamile olduğunu göğsünü gere gere söyleyen değerli anneler, sizler bu alandan paylaşımlarınız ile anne adaylarına yardımcı olabilirsiniz. Allah, cümle anne olmak isteyenlerin kucaklarını boş bırakmasın inşallah. Haydi arkadaşlarım erkenden hamilelik testi için...

Sayfayı Paylaş