gebe

Erken Gebelik Belirtileri

Konu, 'Gebelik' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

1. BEYZA21

BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.948
    Ödül Puanları:
    113
    Test sonucu ikinci çizgi silik ,gebelik olarak kabul ediliyor lakin plano testler hatalı sonuç verebilir.Dediğim gibi HCG testi yapın..

2. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.948
    Ödül Puanları:
    113
    Anlıyorum , siz yinede kesin sonuç için HCG testi yapın..

3. kucuk.anne

kucuk.anne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Meraba Benim adet dongum 21_23 gün arasında değişiyor. Son adet bitimi 4 kasim. Eşimle son yumurtlama tarihimde birlikte olduk yani 14unde. Suan adetime iki gün var gorunuyo ve döngünün 21. Gunundeyim. Sol kasigim da ağrı var bir iki gundur bugün belim de agriyo r ve kasık bolgemde guruldama var. Bu gebelik belirtisi olabilir mi??

4. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.948
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba,

Belirtiler yanıltabiliyor. (Gebelik belirtileri ile mens belirtileri aynı oluyor. ) Fakat gerçek gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftası başlıyor..Son adet tarihiniz 4 kasım .Beklenen adetiniz de gecikme olursa test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

5. kucuk.anne

kucuk.anne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Normalde adet gunume yakın her iki kasigim da ağrır şimdi o belirtim yok, bir de bebek isteyince küçük birseyden umutlaniyorum. Teşekkürler yanitiniz için

6. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.948
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim.Belirtilere aldanmamak lazım , yanıltabiliyor.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

kucuk.anne bunu beğendi.
  7. Firkete

Firkete Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba melekler, ben 4 haftalik hamileyim, reglime 4 gun kala kan testinde hamile oldugumu ogrendim. Benim belirtilerim şunlar oldu : ben normalde reglime 2 gun kala adet sancisi cekmeye baslardim ama bu sefer adat belirtilerin aynisini 8 gun once yasadim. Hatta bu ay cok agrili adet gecirecegimi diye dusundum. Ayrica normade adet doneminde ellerimi ayaklarimi ateş basardi ama bu sefer ayaklarim çok üşüdü ısıtamadim sicak su torbasi koydum ayaklarima. Benim belirtilerim bunlardi

8. Sevimli cadı

Sevimli cadı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    75
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba canım hamileliğin hayırlı olsun :) Bunlar belirti değil , normalde adet öncesi olan şeyler .**Belirti dediğin kusma, baş dönmesi , mide bulantısı ,kokulara karşı hassasiyettir. ** Benim normalde adet öncesi ayaklarımda üşümede olur ateş basmasıda, adetime 10 gün kala sancıda oluyor , bazende olmuyor.

9. kucuk.anne

kucuk.anne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba adetime 8 gün var dün gece rahatsızlandığm icin eşimle acile gittik doktor gebelik testi istedi sonuç 5.5 çıktı son adet bitisim 30 kasim. Doktor yükseklik çok az kadın doğum a git tekrar test ve ultrason yaptir dedi. Ama sabırsızlanıyorum var mıdır?

10. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.948
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , Testi çok erken yapılmış haliyle negatif.. Beklenen mensiniz de en az 3 günlük gecikmeniz olursa testi tekrar yapın. Doktora şimdi gitmenize gerek yok. Giderseniz hekiminizde benim dediğim öneride bulunacaktır..

11. kucuk.anne

kucuk.anne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bugün tekrar doktora gittim sonuç pozitif hamileyim ama çok yeni 2.5 haftalık muhtemelen dedi. Rabbim herkese bu duyguyu nasip etsin. Şimdi bu sorum daha var sol kasigim da sancı gibi bi ağrı var vr karnımı sıkıştırarak oturdugumda batma oluyo bu normal mi

asiye sarı bunu beğendi.
  12. asiye sarı

asiye sarı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    162
    Ödül Puanları:
    43
    hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağına almak nasip etsin.

13. merve adalı

merve adalı Forum Okuru

adteime 2 gün var akıntım bulutumsu geliyor sizce hamilemiyim birde aşırı halsizim

14. Sevimli cadı

Sevimli cadı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    75
    Ödül Puanları:
    28
    Canım böyle hamilelik anlaşılmaz akıntı her dönem oluyor halsizlik desen mevsim kış sürekli uyukluyoruz bitkiniz . Adetin gecikirse test yap .İnşallah hamişsindir . Ancak test yaparak hamile olup olmadığını öğrenebilirsin

Erken Gebelik Belirtileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

gebelik belirtileri kızlar ne olur bana bir careeee bu benim ikini gebeligim olucak ama bende garıp degısıklıkler var ben bu ay korunmayı bıraktım ogluma bırkardes olsun dıye fakat hamılemıyım degılmıyım kestıremıyorum goguslerım sıstı yorgunum saclarımı sallıyamıyorum bıle bıde bu hasta goguslerımden sut gelmeye basladı ınanılmaz yuzun sıvılcelı oldu hayatımda ben bu kadar sıvılce bır...
  2. Erken gebelik belirtileri nelerdir?

Erken gebelik belirtileri nelerdir?

Sevgili Melekler mekanı.com üyeleri, her ne kadar hamilelik belirtileri kişiden kişiye değişiklik gösterse de hamile olup olmadığınıza dair cevaplar bulabileceğiniz en yaygın ilk belirtileri sizler için aşağıda sıraladık: 1. Adetinizin gecikmesi Bu belirti muhtemelen en kesin olan belirtidir. Bazı anne adayları adet dönemlerinde oldukça açık renkte bir kanama yaşayabilirler, bu normal adet...
  3. erken gebelik belirtileri yaşayanlar yardım....

erken gebelik belirtileri yaşayanlar yardım....

merhabalar....burda olanar lütfen yardım.beliritlerinizi paylaşın lütfen..
  4. Hamilelik belirtileri kaçıncı hafta  başlar?

Hamilelik belirtileri kaçıncı hafta başlar?

erken gebelik belirtileri,gebe olduğumu nasıl anlarım, hamile olduğumu nasıl anlarım,hamilelik belirtisi ne zaman başlar ,en erken hamilelik belirtileri hakkında bilgiler Hamileliğe ait belirtilerin başlayabilemesi için gebeliğin en erken 4-5 hafta civarında olması gerekir. Yani adet gecikmesi yaşandıktan sonra ancak hamilelik belirtileri başlar. Bazen halk arasında sanıldığı gibi...
  5. Erken hamilelik- Erken gebelik belirtileri paylaşım alanı

Erken hamilelik- Erken gebelik belirtileri paylaşım alanı

Erken gebelik ve erken hamilelik sürecini kendi imkanları ile gerek gebelik testleri aracılığı ise gerekse başka yöntemler ile bulan ve hamile olduğunu göğsünü gere gere söyleyen değerli anneler, sizler bu alandan paylaşımlarınız ile anne adaylarına yardımcı olabilirsiniz. Allah, cümle anne olmak isteyenlerin kucaklarını boş bırakmasın inşallah. Haydi arkadaşlarım erkenden hamilelik testi için...

Sayfayı Paylaş