Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

canım doktorum bana ilaçda vermiyo hatta gelme diyo muayneeye sen diyo bana artık gebe kalınca gel diyo ilaçsız tedavisiz olmasından yana ama ben beklemek istemiyorum daha fazla üzülüyorum çünkü:18::18:
Canım başka dr git MadEm öyle öyle şey mi olur ya tamam senin yaş benimle aynı ama eşinin yaşı var o yüzden başka dr git bence

Emin ol bende öyleydim ağlıyordum ama aglayinca uzuluncé de olmuyor ki tam tersi oluyo canım o yüzden başka dr git kendini de üzme yeni ay yeni umutlar canım
ağlamak dan geçdim canım etrafımada kötü davranıyorumm kendimi tanıyamıyorumm adet olmak istemiyorum eşim benim kadar üzülmüyo destek olabiliyo bana ama ben onun gibi değilimm

ağlamak dan geçdim canım etrafımada kötü davranıyorumm kendimi tanıyamıyorumm adet olmak istemiyorum eşim benim kadar üzülmüyo destek olabiliyo bana ama ben onun gibi değilimm
Canım emin ol oda çok üzülüyor ama erkekler daha farklı bizim gibi değiller içe atarlar Sen şimdi sakin ol ve üzülme kendi kendine de olcak elbet uzulmicem artık çok takmıcam de kendi kendine güven ver canım ben öyle yapıyorum emin ol olacak senin düşük yapman çok kötü tbı alah sabir versiN ama bu yeniden hamile kalacağını gösterir üzülme o yüzden

Canım emin ol oda çok üzülüyor ama erkekler daha farklı bizim gibi değiller içe atarlar Sen şimdi sakin ol ve üzülme kendi kendine de olcak elbet uzulmicem artık çok takmıcam de kendi kendine güven ver canım ben öyle yapıyorum emin ol olacak senin düşük yapman çok kötü tbı alah sabir versiN ama bu yeniden hamile kalacağını gösterir üzülme o yüzden

canım benim allah razı olsun valla burda konuşmak çok iyi geliyyooo kafamı dağıtıyo inan okadar şey yapıyorum yinede burdan alı koyamıyorum kendimi gitar aldı eşim kursa gönderiyo beni iyi geliyo çalmak çalışıyorum üstelik evde değilim allahtan :dance:

canım benim allah razı olsun valla burda konuşmak çok iyi geliyyooo kafamı dağıtıyo inan okadar şey yapıyorum yinede burdan alı koyamıyorum kendimi gitar aldı eşim kursa gönderiyo beni iyi geliyo çalmak çalışıyorum üstelik evde değilim allahtan :dance:
İyi yapıyorsun bak birseylerle oyalanmak iyi gelir sana bizde dukkan açıyoruz kısmetse şimdi ev falan tutcaz başka şehir çünkü ev dukkan derken bende bu arada düşünmm de rahat olur kafam belki o yüzden umutları tüketmemek gerek sen mutlu ol gülümse sadece

Allah allah ne bicim bir dr be ! Sinirlendim simdi hee ! Zaten kendiliginden olsa ona gitmezdin ki. Bunlar ne saniyolar ya. Bence iki uç Ay oluruna birak, hiç ilac da kullanma, eger hamile kalmazsan da, uç Ay sonra baska dr bul ona git. Herseyi güzelce bastan anlatirsin canim. Dr da gereken neyse onu yapar. Ama inşallah hamile kalirsin canim hayirlisiyla.
canım doktorum bana ilaçda vermiyo hatta gelme diyo muayneeye sen diyo bana artık gebe kalınca gel diyo ilaçsız tedavisiz olmasından yana ama ben beklemek istemiyorum daha fazla üzülüyorum çünkü:18::18:
Öyle şey mi olur cnm zaten olursa kendilignden olurdu.ilacsiz tedavi mi olur doktor başından salmış seni

Geri