Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Kizlar subart ayi hamile aday adaylari supheliler:)
1.ceylinim (belirti cok belirgin gogus)
2.eda (2.asilamanin tuttugu soyleniliyo)
3.kubraydi sanirim( oda encok hamile oldugunu hissediyo)
:)
Celik elfidam siz yine bidahaki aya kaldiniz..
Bebegimgelsin senin durumun nasil onu bilmiyom:)
kızlar ADET AGRILARIM TAMAMEN DURDU GECE GOGSUM SISMIS AGRISINDANN UYANDIM VALLA ILK DEFA BOLE OLDU SOL GOGSUM SISMIS ASILAMA 10.GUNUM YARIN ADET TARIHIM DUA EDIN LUTFEN

Arkadaslar tatil paketleri buldum ama Kisi basi fiyatlar Ve cok yuksek.... :-(
Canım marmarisé bak uygun vardır belki izmir tarafına bak alanyaya bak canım sezon kapalı aslında bu dönemde uygun ama yurtdışi geldiğiniZi bilirlerSe fiyatı artar tanıdığın güvenebildiğin türkiye de yakının varsa onlar arasın canım

Keşke bosansak duzelecegimiz yok belliki. Anam geberene kadar göğe kadarda laf etse bisey diyemezdim diyor adam.is imkansiz gibi bisey resmen dağ basinda yasiyoruz
Canım çok üzülüyorum sana ya İyi dayanıyorsun valla nasıl bi sabir var sende ya onlar nasıl insan esin nasıl bi insan hamilesin üstelik çocuğunun annesisiN

Mcnij hisleri gitti elfidamla:))
Hicbisey hissedemiyorum melek cennetinr uzuldum cok :(
Az gunlerin yaklassin sen belirtileri yazarsin biz tahminler yapariz :))
Insallah Rabbim yuzune guler bebegini verir insallah aaglikli sekilde:) ve hepinize insalllahhhhh
cnm adetım yarın ama agrılARIM durdu kac gundur rahmım agrıo ve kokulu akıntım vardı sımdı kupkuruyum valla bu gece gogusum sısmıs ve acısından uyandım bakalım ne olacak

Kizlar subart ayi hamile aday adaylari supheliler:)
1.ceylinim (belirti cok belirgin gogus)
2.eda (2.asilamanin tuttugu soyleniliyo)
3.kubraydi sanirim( oda encok hamile oldugunu hissediyo)
:)
Celik elfidam siz yine bidahaki aya kaldiniz..
Bebegimgelsin senin durumun nasil onu bilmiyom:)
Canm benm durum persembe ilski oldu cumartesi sumksu aknti pazar kuck kahvrengi aknti dun aksam yne ilski yani yumrtlamadn 3 gun once ve 3 gun snrasi ilski yasadk oyle denk geldi hayrlsi Allah'tan canm nasip ksmet buay hc kafama takmyrm adetme 14gun var sadece goguslerm cok agryo bugun okdr ama bi belrti oldugunu sanmyorm cnku adetme daha 2hafta var

Geri