Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

eevet cnm ovıteralla kullandım sonra asılama yapıldı sımdı 10.gunum bıttı bugun cuma kan yapacgım ınss hayırlı sonuçlar alırım alamasamda vardır bunda da bı hayır dıyrum nedense rahatladım sıkıntılıydım bıkacgun ama bugun cok ıııyım sukur
Rahatlik bebek getiriyo canim:))) bende umurxamiyodum senin dedigij gibi diyodum ama senin belirtiler cok yuksek nebilim insallah hamis haberini alirim.insallah:)

Rahatlik bebek getiriyo canim:))) bende umurxamiyodum senin dedigij gibi diyodum ama senin belirtiler cok yuksek nebilim insallah hamis haberini alirim.insallah:)
ınsaalah balım ınss sağlıklı sıhhatlı rabbım ısteyen herkese :D

DİĞER SAYFALARDA KIZ OLSUN ERKEK OLSUN DEMİŞ ARKADAŞLARDA HEM DE UZUN SÜREDİR BEBEK SAHİBİ OLMAK İSTEYENLER! İNANAMIYORUM YAA
Bunu kesin bana diyor arkadas :)
ArkArkadasim hg, ama yanlis yorumlamissin. Kimse veya ben demedik kizim olsun oglum olsun.
Sadece esim bazen sakasina kizlarimin annesi, ikizlerimin annesi der sever..... Kesinlikle kizimiz olsun oglumuz olsun demedik. Arti burda hic kimse demedi. Bide uzun zamandır bekliyen dedigine gore, benden daha eski yok burda :)

Bunu kesin bana diyor arkadas :)
ArkArkadasim hg, ama yanlis yorumlamissin. Kimse veya ben demedik kizim olsun oglum olsun.
Sadece esim bazen sakasina kizlarimin annesi, ikizlerimin annesi der sever..... Kesinlikle kizimiz olsun oglumuz olsun demedik. Arti burda hic kimse demedi. Bide uzun zamandır bekliyen dedigine gore, benden daha eski yok burda :)
ELFIDAM SEN NEDEN USTUNE ALINDIN BOSVER YAA CNM BENIM RABBIM HAYIRLSINI VERSIN DIE DEDIGINI BIZ BILMIOR MUYUZ TABIKIDE SAGLIK HAYIRLISI ONCE AMA INSANIN GONLUNDE HEP BISI YATR BENIM 3.5 SENDIR OLMUO ESIM HE P KIZ DER BENSE HEP BI OGLUM OLSA KESKE DERIM AMA KIZLARI SEVMIOR ANLAMINA GELMIO AKSINE RABBIM BANA KIZ COCUGU KESINLIKLE VERSIN INSSS SEN TAKILMA KUZUM

Tamamda bunu demekde ne kotuluk var handan?
Uzun sure bebek sahibi olanlar kiz olsun erkek olsun diyemezmi..
herkez geliyor dusuncesini duygusunu paylasiyo bizde destek oluyoruz olmadik seylerden gereksiz yere elestirmiyoruz..
Kimseyi yargilama zira onub icindeki istegi hayallerini anlayamazsin..
bukadar sasircagin bir durum yok..
bence iyi degil dersin oke,
Yok uzun sure cocuk bekleyen yok inanamiyom.sevmedin
Cool mc cool :)
Relax canim :-D

Geri