Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Mcasksin Allah sağlıkla kucağına almayı nasıp etsin
Ilk farkettiginde gogus uçlarının renginde koyulaşma var miydi
Hamile melekler sizden de cvp bekliyorum hamileliginizi ilk öğrendiğinz zaman gogus uçlarında Ağrı oluyo muydu ve rengi koyulaşmis miydi

ELFIDAM SEN NEDEN USTUNE ALINDIN BOSVER YAA CNM BENIM RABBIM HAYIRLSINI VERSIN DIE DEDIGINI BIZ BILMIOR MUYUZ TABIKIDE SAGLIK HAYIRLISI ONCE AMA INSANIN GONLUNDE HEP BISI YATR BENIM 3.5 SENDIR OLMUO ESIM HE P KIZ DER BENSE HEP BI OGLUM OLSA KESKE DERIM AMA KIZLARI SEVMIOR ANLAMINA GELMIO AKSINE RABBIM BANA KIZ COCUGU KESINLIKLE VERSIN INSSS SEN TAKILMA KUZUM
Canim yok takilmadim da sadece uzun suredir bekliyor bide deyince, uzerime aldim çünkü icinizde burda en eski benim nede olsa. Kayit tarihlerine bakarsak oyle.
Takilmadim da bende huydur o, biri ovgu yagdirir uzerime alirim, hakaret eder uzerime alirim. Efendimiz sav buyurmus ki, Her nasihatten, Her vaaz dan kendinize bir ders cikarin. Asla, ben oyle degilim ben boyle degilim demeyin... Buyurmus...

mcasksın Allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin ilk farkettiğin zaman gogus ucunda ağrı ve renginde koyulaşma var mıydı
hamile melekler boyle bi belirti yaşayan oldu mu aranızda
şuan farklı olarak sadece dokununca goğus ucu ağrısı ve renginde koyulaşma var
daha 1 hafta var belirti olabilir mi ki

0242 510 05 00..
Kizlar bu numara bera otel in numarasi. tr den biri arayip sorabilir mi, mart ayinda yedi gecelik iki Kisi için standard oda fiyati nedir ?

Kizlar kim benim için bunu yapabilir ? Tr den biri aramasini istiyorum çünkü, biz aradik, operator kadin once tl dedi donra numara mizi gorunce yuro dedi...

Kizlar kim yapabilir bunu benim için ?

0242 510 05 00..
Kizlar bu numara bera otel in numarasi. tr den biri arayip sorabilir mi, mart ayinda yedi gecelik iki Kisi için standard oda fiyati nedir ?

Kizlar kim benim için bunu yapabilir ? Tr den biri aramasini istiyorum çünkü, biz aradik, operator kadin once tl dedi donra numara mizi gorunce yuro dedi...

Kizlar kim yapabilir bunu benim için ?
Canm ben ararm ama yarn aksam arasam olurmu cnku bu aksam cok kalabalk msafrlerm olack

Geri