Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Arkadaslar merhaba , Acil yardımınıza ihtiyacım var :(
bat 14 subat,belirtilerim midede yanma,hafif karin agrisi,sirt ve bel agrisi zaman zaman,cok hafif sarimsi renkte de akintim oluyor son 5 gundur.Test yapmamak icin direndim ama en sonunda dün akşam ucuz bir idrar testi vardı evde onu yaptım , silik bile çıkmadı adetime 3-4 gün kala.
Ne dersiniz bunlari yasayip ta hamile olan var mi bu arada?Bu aydan cok umitliyim insallah iyi hbr olur klomen ve catlatma ignesi olmustum cunku Ocak sonu...

ben sana farklı yazılar vardı dedim sen anlamak istemedin nedense. Kendinden yola çıkarak bu tepkiyi verdin sanırım zoruna gitti. Herşeyin üzerine atlama işine bak.

bat 14 subat,belirtilerim midede yanma,hafif karin agrisi,sirt ve bel agrisi zaman zaman,cok hafif sarimsi renkte de akintim oluyor son 5 gundur.Test yapmamak icin direndim ama en sonunda dün akşam ucuz bir idrar testi vardı evde onu yaptım , silik bile çıkmadı adetime 3-4 gün kala.
Ne dersiniz bunlari yasayip ta hamile olan var mi bu arada?Bu aydan cok umitliyim insallah iyi hbr olur klomen ve catlatma ignesi olmustum cunku Ocak sonu...
CNM ADETINE 3 4 GUN VAR CIKMAMASI NORMALKI ANCAK KANDA CIKAR AMA BEKLE BENCE ADETINI INS HAMILESINDIR

Hg Insaallah pozitif olur canım, stres yapma sakin. Ama belirtilere takilma çünkü ilçlardan da oluyor o dediklerin.

Hg Insaallah pozitif olur canım, stres yapma sakin. Ama belirtilere takilma çünkü ilçlardan da oluyor o dediklerin.
ELFIDAMM BENIMNDE psıkolojık sanırım sabah sabah burnma yaprak kokusu geldı ayyy ıyıce telaş yaptım bıran once geçse su hafta bılıorum oysakı yıne olmadı ama ıste umut :(

Handan bu konuyu uzattikca uzar Gider. Bak burda muhabbet ortami kurduk. Bunun bozulmasini istemiyoruz. Tamam seni anladik, tahlihsizlik oldu yanlis yere yanlis sozlerle yazdin ama yanlislik oldu farkindayiz.. Sorun yok sikinti yok. Simdi burda her sikintida insan var ben dahil. Herkes farkli karsiliyo herseyi. Sabir tasimiz bitmis hayatta malesef.
Simdi karsilikli cvp lara devam edersek bu konu bitmez. Senden ve diger arkadaslar dan da konuyu kapatmanizi rica ediyorum.

İnşşallah canım çok sağol :) Stres yapmamaya çalışcam şurda kaldı 2 gün ...
Beklenen adetimi 1 gün gecene kadar beklemeyi planlıyorum.

Bir yerde okudum kan testinde 100 ün altı çıkarsa (beklenen adet tarihi sonrası) sağlıklı gebelik olmayabilir diyor veya geç döllenme ..Benim daha önce üst üste iki düşüğüm var, hcg ler hiç 100 ü geçmemişti ,bu yüzden mi biliyormusunuz ?

Geri