Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

MC canim benim esim o kadar ince fikirli olsa ooooo :) olsun ne olcak bisey olmaz diyip gecistiriyo..ben daha cok istiyorum ona gore olmasada olur acelesi yok yas 30 oldu hala yavastan yavastan..herkesin derdi farkli iste..
Canim bebek ortak verilen bir karar bence tartisma yerine otur esinle konus bebek istiyomusun istemiyonusun diye. Istiyosa sana acelemis yok derken seni teselli etmek istiyor hanj rahatlatmak:) yasin kacki senin

Kizlar buarada sevgileler gunu geldi ne alcaksiniz esinize fikirleriniz ne ben dusunuyom hala o benim hediyemi aldi ben ne alcam bilmiyom siz ne almayi dusunuyosunuz?
Ben Bugün net den bi gomlek aldim ama sevgililer günü için degildi zaten haftaya gelcek. Hem bugunku sinirle hic bisey almazdim ya Neyse yinede almis oldum.

Bende parfum almayi dusunuyom ama cok parfumu var bende kazak alirim olmazsa ama muhakkak l love you papa diye bebe onlugude alicam :)
ayyyyy cook güzel olur canmmm bende hamiş olunca düsünceler cook mesela kapıyı hemen acınca duvara bebek tulumu varya babam beni cook seviyo die onu alıp asmak istiorummm ayyy ne kaaaaa süper olur acaip sasırır :)

Geri