Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Arkadaşla r yeni kullanıyorum forumu konu açamadım ovulasyon testi bu sekilde çıktı

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    752,1 KB · Görüntüleme: 538
Arkadaşlar meraktan ölecem lütfen yardm edin yumurtlama günümden bi kaç gün sonra karnmın alt tarafında bazen sag bazen sol da batma şeklnde agrılarm oldu böyle arada belim agrıyordu o da gecti ve şu an adetime 5 gün var batmalar geçti ama gögüslerim inanılmaz hassaslaştı hamile olabilir miyiimmm

Merhaba kizlar bende araniza yeni katıldım benim de bir sorum olucak 5 aylik evliyiz iki aydir deniyoruz ama her adet günü hüsran bu ay adet bitiminden 4 gün sonra beraber olduk adetime 2 gün var test yapmaya korkuyorum kocaman bir tek çizgi göreceğimi düşünüp normalde 2 günüm kalmasina ragmen hic bir agrim sizim yok kasiklarimin deli gibi ağrıması lazimdi acaba tutmus olabilir mi arada hafif bi bulanti ve hafif bir bas donmesi hissediyorum baska hic bisi yok nolur banada dua edin rabbim kimsenin kucagini bos koymasin

Merhaba kizlar bende araniza yeni katıldım benim de bir sorum olucak 5 aylik evliyiz iki aydir deniyoruz ama her adet günü hüsran bu ay adet bitiminden 4 gün sonra beraber olduk adetime 2 gün var test yapmaya korkuyorum kocaman bir tek çizgi göreceğimi düşünüp normalde 2 günüm kalmasina ragmen hic bir agrim sizim yok kasiklarimin deli gibi ağrıması lazimdi acaba tutmus olabilir mi arada hafif bi bulanti ve hafif bir bas donmesi hissediyorum baska hic bisi yok nolur banada dua edin rabbim kimsenin kucagini bos koymasin

Merhaba gebelik belirtileri gebeliğin 4.cü haftasında başlar.Testi en az 3 günlük gecikmeniz olursa yapın.Dileyen herkesin anne olması temennisiyle..

Geçmiş olsun inş diğer ay olur.. Hsg sonucun basıldı..
Ben cok kötüyüm.sonuçlar hiç iyi değil. İki seçenek var önümde ameliyat yada drekt tüp bebek. Rahim kanallarım kaplıymış.bugün cekindim.zorlu bir surece girdim.ve hiç iyi değilim.sanırım ameloyat i tercih edicem mantigim bunu söylüyor.ameliyat oluncada 1 sene gebe kalınmaması gerek.hayırlısı allahtan ne denirki.. Sadece beklemiodum böyle bir sonuç çok kotuyumm :((

Slm bebetoo, canim benim üzülme nolur, vardir bunda bir hayir. Bizim bilmedigimizi rabbim bilir. Sikma canini.

Benim rahim kanallarım kapalı o bi dert şuan ,diger yandan hasimato hastasiyim.su an hiç iyi değilim.ne düşüneceğini bilmiorum beklemiodum.çok psk bozuldu :((( benim gibi kanalları kapalı olan varmi

Hastaligin nasil bişey bilmiyorum ama üzülme canim nolur. Bak unutma bende fmf hastasiyim biliyosun forumda cok yazdim. Ama insanin dr u kendisidir. Kendinize bebek gibi bakicaksiniz önce. Önce saglik, önce can sonra canan.

Geri