Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Şimdi pr.Dr var bütün sonuçlarıyla ona gidicem bakalım ne diyecek özel muayenesinde gidicem. Ben ameliyatı düşünüyorum öncelikle iki seçenek sunuldu ya drekt tüp bebek yada ameliyat. Ben ameliyattan yanayım şuan için. Hamile kaldığında da rahim bebeği tutmuyacakmis su şekilde.onuda ilaçla durdurucaz dedi bilmiyorum.kendimi toparlamam demek zaman kaybı demek ne olucaksa olsun artık gözüm gormuyor.çok üzüldüm.hem boşa geçen beklediğimiz zamanlarına hemde bu olaylara..
Canim benim üzülme nolur. Bak bizim için ilk şart pozitif olmaktir. Sonra tedavi olmak gerisi de tevekkeltu alallah dir.
Dr gidince, dr unu iyice dinle bak ne diyo. Sana iki seçenek sunarsa oda, dr à sor, siz neyi oneriyorsunuz ? Diye sor.
Dr à guvenmek şart. Guvenmezsen baska dr bul git. Ama guvenmedigin dr à asla teslim olma.

Şimdi pr.Dr var bütün sonuçlarıyla ona gidicem bakalım ne diyecek özel muayenesinde gidicem. Ben ameliyatı düşünüyorum öncelikle iki seçenek sunuldu ya drekt tüp bebek yada ameliyat. Ben ameliyattan yanayım şuan için. Hamile kaldığında da rahim bebeği tutmuyacakmis su şekilde.onuda ilaçla durdurucaz dedi bilmiyorum.kendimi toparlamam demek zaman kaybı demek ne olucaksa olsun artık gözüm gormuyor.çok üzüldüm.hem boşa geçen beklediğimiz zamanlarına hemde bu olaylara..
Canim benim üzülme nolur. Bak bizim için ilk şart pozitif olmaktir. Sonra tedavi olmak gerisi de tevekkeltu alallah dir.
Dr gidince, dr unu iyice dinle bak ne diyo. Sana iki seçenek sunarsa oda, dr à sor, siz neyi oneriyorsunuz ? Diye sor.
Dr à guvenmek şart. Guvenmezsen baska dr bul git. Ama guvenmedigin dr à asla teslim olma.

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır yazmıyorum ama elimden geldiğince takipteyim bebekten çok fırsatım olmuyor bakmaya. Ben dogum yapali 61 gün oldu elhamdulillah oglusum da 61 günlük oldu :) darısı da isteyen herkese olsun inşallah. @elfidamsanem canım sen hamileymissin okuduguma göre inan çok sevindim Allah muradini verdi elhamdulillah ne güzel inşallah doğum haberini de aliriz canım :) @MCasksin canım sen Nerelerdesin naapiyosun hamilelik nasıl gidiyor. Senle aramızda 2 yada 2 buçuk ay vardı noldu senin bebis daha doğmadi mi ..sen de hiç yazmiyosun buraya merak ettim valla seni :) iyisindir inşallah sende bebisin de.
Slm probissever cim, gözünuz aydin olsun, bebeginizin ömrü güzel olsun insaallah hayirlisiyla.
Sagol canim, tüpbebek yapicaz derken dr yapamayiz dedi yumurtalar yeterince buyumemis dedi ama yinede boş durmayalim asilama yapalim dedi. Dorduncu asilama yi yaptik vee kismet bu ya tuttu. Dokuzuncu haftamdayim. Asilama tarihinden sayiyorlar. Çok bulanti var ama sükür fazla kusma yok. Habire elma yiyorum, bol meyve ve yogurt yiyorum.
Mc asksin da iyi, face den haberini aliyorum arada. Anlaşilan bebiş den firsat bulamiyo kizcaz :)

Arkadaşlar meraktan ölecem lütfen yardm edin yumurtlama günümden bi kaç gün sonra karnmın alt tarafında bazen sag bazen sol da batma şeklnde agrılarm oldu böyle arada belim agrıyordu o da gecti ve şu an adetime 5 gün var batmalar geçti ama gögüslerim inanılmaz hassaslaştı hamile olabilir miyiimmm
Evet büyük ihtimal olabilirsin. Göğüslerdeki hassasiyet en büyük belirti dir. Benim bir hafta boyunca agridi sonra geçti.

Merhaba kizlar bende araniza yeni katıldım benim de bir sorum olucak 5 aylik evliyiz iki aydir deniyoruz ama her adet günü hüsran bu ay adet bitiminden 4 gün sonra beraber olduk adetime 2 gün var test yapmaya korkuyorum kocaman bir tek çizgi göreceğimi düşünüp normalde 2 günüm kalmasina ragmen hic bir agrim sizim yok kasiklarimin deli gibi ağrıması lazimdi acaba tutmus olabilir mi arada hafif bi bulanti ve hafif bir bas donmesi hissediyorum baska hic bisi yok nolur banada dua edin rabbim kimsenin kucagini bos koymasin
Slm canim benim, kendini bu kadar yipratma. Oncelikle sunu bil ki, adet tarihin geçmeden, hiç bi belirti olmaz. Ama eger göğüs de hassasiyet varsa büyük ihtimal vardir. Göğüslerdeki hassasiyet, yumurtlama ve iliski den hemen sonra baslarsa bilki bebek tutunuyor. Cok kafana takma, henüz cok erken senin için. Dr lar bir yil geçmeden endiselenmemenizi soyluyorlar hep.

Hastaligin nasil bişey bilmiyorum ama üzülme canim nolur. Bak unutma bende fmf hastasiyim biliyosun forumda cok yazdim. Ama insanin dr u kendisidir. Kendinize bebek gibi bakicaksiniz önce. Önce saglik, önce can sonra canan.
Saol canım.kafam karışım şuan sadece.. Devlet hastanesine.gideceğim dc. Dr var orda bakalım yarın inş herşeyin kararını alicam..sen nasılsın inş herşey yolundadır.Rabbim bebeğini sana,senide bebeğine bagislasin..tüm isteyenlere nasip etsin Rabbim o duyguyu en hayırlı zamanda.. Herşeyin hayırlısini nasip etsin ins

Saol canım.kafam karışım şuan sadece.. Devlet hastanesine.gideceğim dc. Dr var orda bakalım yarın inş herşeyin kararını alicam..sen nasılsın inş herşey yolundadır.Rabbim bebeğini sana,senide bebeğine bagislasin..tüm isteyenlere nasip etsin Rabbim o duyguyu en hayırlı zamanda.. Herşeyin hayırlısini nasip etsin ins
Aamiinn Aamiinn Aamiinn cumlemiz için insaallah.
Canım ck sükür simdilik hersey yolunda gorunuyo, kalbini dinledim. Onumuzde üç tane onemli testler var, zamani gelince onlari yapicaz. Şuan henüz 11 haftaligiz ama ilk iki haftayi saymiyorlar burda, yani 9 haftalik diyorlar. Dua edin nolur onumuzdeki testler hayirlisiyla temiz ciksin.
Arkadaslar, rabbim hayirlisiyla Sizede bu duyguyu tattirsin insaallah en kisa zamanda hayirlisiyla. Oyle bi duygu ki, biz eşim le hala idrak edemiyoruz, rüya gibi geliyor. Hala ailelerimize bile soylemedik. Üç ay dolunca soyliycez kismetse insaallah.
Rabbim e emanet siniz, rabbim hakkinizda hayirlisini versin insaallah.

Geri