Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

Bu güzel habere gerçekten çok sevindim canım benim, Allah hayırlı ve sağlıklı doğumlar nasip etsin şimdiden. Herşey gönlüne göre olsun, sana ne kadar sevindiğimi anlatamam. Bugün de uzun süreden beri ilk kez girdim siteye ve ilk baktığım yerlerden biri burasıydı, merak etmiştim seni :) Tebrik ederim canım.
Ilk asilamanmi cnm esinin dgerleri kacti pko brmi

Kızlar ilişkinin üzerinden8gün geçti akşam karpuz yedim rüyamda onun etkisi ile uyandım gögüslerde şişkinlik ve hassasiyet var sık idrar çıkıyorum en belirgin ağzımın içinde metal tadı var 22kasım adet günüm lütfen yardım

Aamiinn Aamiinn Aamiinn cumlemiz için insaallah.
Canım ck sükür simdilik hersey yolunda gorunuyo, kalbini dinledim. Onumuzde üç tane onemli testler var, zamani gelince onlari yapicaz. Şuan henüz 11 haftaligiz ama ilk iki haftayi saymiyorlar burda, yani 9 haftalik diyorlar. Dua edin nolur onumuzdeki testler hayirlisiyla temiz ciksin.
Arkadaslar, rabbim hayirlisiyla Sizede bu duyguyu tattirsin insaallah en kisa zamanda hayirlisiyla. Oyle bi duygu ki, biz eşim le hala idrak edemiyoruz, rüya gibi geliyor. Hala ailelerimize bile soylemedik. Üç ay dolunca soyliycez kismetse insaallah.
Rabbim e emanet siniz, rabbim hakkinizda hayirlisini versin insaallah.
Canım allah hayirlisiyla kucağına almayida nasip etsin.. Ben ameliyat oldu hasta yatağında dua ettim inş kabul eder mevlam. İnş bende daha fazla ugrasmam.Rabbim herkese nasip etsin inş. Hayırlı zamanda hayirlisiyla.. Çok uğraşmadan nasip etsin tüm isteyenlere..aminnn

Geri