Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

cnm benmde eşimde ileri hareket degerinde düşüklük var bekendülde rahim filmi çektirdim sogan suyu daha önceden denedim cnm tekrar hayırlı olsun cnm bu arada eşin bişey kullandı mı bide sayısı hareketi kaçtı eşinin bizde 15 aydır deniyoruz :(
Ben bu ay uc paket keciboynuzu almstm kullanmak nasip olmadi ama cok faydasni okudum canm ama keciboynuzunun kendsni al ozu flan deil kurler var nete sabah aksam icicek kaynativaksn cok etkilyms canm insallah sifa olur..

Sen bilirsin ama bi ay dene baktin olmuyor aşılama yaptır eğer ole hissediyosan inş olur kendiliginden
İnş canım.. Sen dua et bizlerde bol bol hamilelerinde duası.kabul.olur derler inş olur.
Rabbim sagliklica.gecirtsin tüm aylarını ve inş kcaginada al saglicaklla..sende benden hasta duası aldin.. Ve tüm arjlarim nasip etsin saglicakla.. Hamile olmayanlarda nasip etsin.inş.hayirlica

Arkadaşlarım merhaba yeni katıldım araniza. Uzun suredir takip ediyorum sizi hamis olduğunuzu öğrendikçe çok hevrsleniyorum bende. 4 aylık evliyim ve bebis olmasını çok istiyorum. Benim normalde düzenli değil adetim .geçen ay da baya gecikti ama adet oldum sonra. En son 18 ekimde oldum ve hala da olmadim. Adet gunumun geçip geçmediğini bilmiyorum doğrusu. Bu ay biraz belirtiler oldu inşallah hamileyimdir .sağ ve sol kasıkta ağrı, idrar yaparken yanma, acikma, aşırı derecede uykum geliyor ve ara sıra da adet olacakmisim gibi sancı geliyor . sizce bunlar hamilelik belirtileri mi ?

Arkadaşlar bugün kan testi yaptırdım sonuç 1.24 . doktor negatif gözüküyor ama kadın digumcuya git dedi. Böyle düşük olup da yükselen var mi . moralim çok bozuldu :(

Geri