Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

cnm benmde eşimde ileri hareket degerinde düşüklük var bende eylülde rahim filmi çektirdim sogan suyu daha önceden denedim cnm tekrar hayırlı olsun cnm bu arada eşin bişey kullandı mı bide sayısı hareketi kaçtı eşinin bizde 15 aydır deniyoruz :(
Kizlar size siddetle tavsiyem dir, esinize sabah aksam ac karna bir avuc taze findik yedirin. Benim eşimin sperm sayisi çok az di ve dr bize normal şekilde hamile kalamazsin demişti. Esim üç aydir findik yiyordu üstelik ben yemesini istememistim kendisinden. Ôte taraftan ben yumurta gelistirici igne kullandim sadece bir adet dongusunde. Çünkü bende de yumurta tembelligi varmiş oda yaşimla alakali çünkü okuz un üzerindeyim.
Kisacasi kizlar esinize findik yedirin, siz bile degisimi farkedeceksiniz. Ama düzenli olarak yemeli. Esim sabah uyanirdi ac karna bi avuc yerdi öyle işe giderdi. Isten gelirdi yine ac karna bi avuc yerdi. Yarim saat sonra da yemek yerdik.
Sizde yapin pisman olmazsiniz.

Razye yânlis hatırlamıyorum ben sana demiştim kimyasal gebelikten sonra hemen kalinabiliyor hatta daha kolay kaliniyormus korunmazsan.. Bende yaşadım ama benim.sağlık sorunların.vardı kanser araştırması yapıldığı için korunmustuk. Çok sevindim Rabbim.kcagina almayida nasip etsin inş sorunsuzca sagliklica
Slm bebetoo canim nasilsin ? Testlerin sonuclari temiz cikmistir insaallah ? Yazdiysan görmedim çünkü artik cok sik giremiyorum malesef. Umarim senin için hersey yolundadir degilsede insaallah en kisa zamanda hayirlisiyla hersey yoluna girer canim. Insaallah en kisa zamanda rabbim rahmine can verir ve saglikla kucagina alirsin.

Ark.lar hsg cektirmistim sonucunda iki tupum kapalı çıktı başka sorun yoktu ve ameliyat olmam yada tüp bebeğe drekt geçmemektedir gerekiyordu. Ben ameliyatı tercih ettim..
Laporoskobi ameliyatı oldum.
Ve sonrası bir tupum kendiliğinden açılmış hsg yanilmis. Diğeri ise açılmamış sağ tarafim.. Suan drlar aşılama diyorlar ben ise bi kendim denemek istiyorum içimde tuhaf bi his oluştu sanki olucak bu sefer diye..
Hoş şuanda herşey yasak iyileşme sureci ;)

Aşılama olan arklar varmi.aranızda yada benim gibi tek tupu açık olan ?
Canim benim bi tüp um borusu nerdeyse yapisikmis, ve sivili ultrason sirasinda dr demişti yapisik oldugunu ve siviyi doldurarak boruyu acmisti yani ameliyat gerektirmediler. Belki seninde öyledir canim.

Ben bu ay uc paket keciboynuzu almstm kullanmak nasip olmadi ama cok faydasni okudum canm ama keciboynuzunun kendsni al ozu flan deil kurler var nete sabah aksam icicek kaynativaksn cok etkilyms canm insallah sifa olur..
Evet dogru cok faydali bir kür dur. Eşime cok uygulamak istedim ama bi türlü icirememistim. Tadini sevmemisti. Onun yerine uzun bi muddet pekmezini icmisti ama pek faydasini girmedik. Ama findik gerçekten çok faydali. Afedersiniz sperm giruntusu bile degismisti, gozle gorulur bi degisim vardi. Ama uzun süre devam etmelisiniz. Esim tam üç aydir findik yiyordu ki ben hamile kaldim.

Kizlar size siddetle tavsiyem dir, esinize sabah aksam ac karna bir avuc taze findik yedirin. Benim eşimin sperm sayisi çok az di ve dr bize normal şekilde hamile kalamazsin demişti. Esim üç aydir findik yiyordu üstelik ben yemesini istememistim kendisinden. Ôte taraftan ben yumurta gelistirici igne kullandim sadece bir adet dongusunde. Çünkü bende de yumurta tembelligi varmiş oda yaşimla alakali çünkü okuz un üzerindeyim.
Kisacasi kizlar esinize findik yedirin, siz bile degisimi farkedeceksiniz. Ama düzenli olarak yemeli. Esim sabah uyanirdi ac karna bi avuc yerdi öyle işe giderdi. Isten gelirdi yine ac karna bi avuc yerdi. Yarim saat sonra da yemek yerdik.
Sizde yapin pisman olmazsiniz.
tmm cnm sagol bilgin için.... sen nasılsın bebeğin nasıl hamilelik nasıl gidiyo cinsiyeti öğrendiniz mi

tmm cnm sagol bilgin için.... sen nasılsın bebeğin nasıl hamilelik nasıl gidiyo cinsiyeti öğrendiniz mi

Ben hamdolsun iyiyim. Ilk üç ayim cok zor geçti çünkü halsizlik yorgunluk bulanti kusma hepsi vardi. Bir haftadır bunlar azaldi ve şuan daha iyiyim sükür. Demir eksikligim ciktigi için demir ve vitamine takviyesi yapiyorum. Cinsiyetini kismetse insaallah haftaya ogrencez. Rabbim den hayirlisini diliyorum. Rabbim burda olsun olmasin, Her isteyene hayirlisiyla evlat versin nasip etsin inşaallah.

Ben hamdolsun iyiyim. Ilk üç ayim cok zor geçti çünkü halsizlik yorgunluk bulanti kusma hepsi vardi. Bir haftadır bunlar azaldi ve şuan daha iyiyim sükür. Demir eksikligim ciktigi için demir ve vitamine takviyesi yapiyorum. Cinsiyetini kismetse insaallah haftaya ogrencez. Rabbim den hayirlisini diliyorum. Rabbim burda olsun olmasin, Her isteyene hayirlisiyla evlat versin nasip etsin inşaallah.
amin cnm bnm rabbim sanada evladını hayırlısı ile kucagına almayı nasip etsin cnm bnm

amin cnm bnm rabbim sanada evladını hayırlısı ile kucagına almayı nasip etsin cnm bnm
Aamiinn Aamiinn insaallah.. Cok endiseliyim hep endiseliyim. Bise olucak ona diye korkuyorum hep. Rabbim korusun onu insaallah. Ilk iki ay cok zordu benim için. Cok yakin bi akraba mizi kaybettik ve ben o hengamede cok uzuldum cok yiprandim. Insaallah bebisimize yansimamistir diye dua ediyorum icimden. Simdilik bi sikinti yok gibi ama bendeki bu endiseler bitmiyor.

Aamiinn Aamiinn insaallah.. Cok endiseliyim hep endiseliyim. Bise olucak ona diye korkuyorum hep. Rabbim korusun onu insaallah. Ilk iki ay cok zordu benim için. Cok yakin bi akraba mizi kaybettik ve ben o hengamede cok uzuldum cok yiprandim. Insaallah bebisimize yansimamistir diye dua ediyorum icimden. Simdilik bi sikinti yok gibi ama bendeki bu endiseler bitmiyor.
cnm tüm annelerde var bence hamilelerde olmayınca ayrı dert oluncada bir sürü endişelr rahat ol cnm rabbime amenet minik yavrun inşşş kavusacaksın cnm :)

Geri