Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Arkadaşlarım İstanbul umraniyede oturan var mi . kadın doğuma gidecem de yeni geldim ben hangi doktorun iyi olduğunu bilmiyorum. Onerebileceginiz bi doktor var mi ?

Canim benim bi tüp um borusu nerdeyse yapisikmis, ve sivili ultrason sirasinda dr demişti yapisik oldugunu ve siviyi doldurarak boruyu acmisti yani ameliyat gerektirmediler. Belki seninde öyledir canim.
Canım hsg de iki tupumde kapalı çıktı laporoskobi oldum.şuan sol tarafından açık sağ taraf kapalı. Dr asilama dedi. Zaten şuan ameliyat sonrası beklemedeyim. Ama ben bir ayda olsa yanı diğer ay tedaviyle denemek. İstiyorum ilaç vericem yumurta yavaş çalışıldı benimde. Hasimato(hipotiroidi) hastasiyim. Yüksek dozda ilaçla yumurtalığın uyarcak yumurta takibi yapılacak bidaha aya ama nasip bakalım. Adet düzensizliği olabilirmiş bu ay düzene girsin adet dedi. Ameliyat olalı bir ay bile olmadı daha. Hayırlısı allahtan.
Aşılama nasıl.bisey sende yaptirmistin sanırım aşamalarını anlatabilir misin bana.. Acı veriomuydu insana iğneler ve sprem enjekte edilirken cok merak ediyorum.devlettemi ozeldemi yaptirdin..

selamun aleykum kzlar. uzun zamandr gremedm yeniler beni tanmaz hams olanlar Rabbim saglcaklar kucagnza almayi nasp etsn olmayanlarda Rabbim eli ayagi duz saglkli hayrli salih evlatlar nasp etsn insallah. elfidam naslsn cnm hamlelk nasl gdyo bebsn nasl hattmi degstrdm ve numaran gtti ya

Geri