Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

kızlar merhaba ben yeni üye oldum yardımcı olur musunuz ;) 5 buçuk senelik evliyim çocuğumuz olmuyor 27 ocak yumurtlama günümdü bi çalışmamız oldu 31 ocaktan beri gögüslerimi elleyemiyorum acıdan adat tarihim 10 şubat her iki kasığımda da ara ara ağrılar oluyor bunlar gebelik belirtisi olabilir mi

İyi aksamlar herkze benim de yumurtlama günüm geçti ve bi kaç gun sonra bende biseyler oldu hamilelik belirtilerin çoğu var halada öyle belki psikolojik bilmiyorum.2gun sonra rgl günüm dua edin en buyuk belirti de kasıklarda hassasiyet şişlik var ara da ağrı geliyor karnimda da şişlik tecrübesi olan lütfen cvp

Merhaba belirtilere göre teşhis yapmak doğru değil..Yanıltıcı olabilir.Gecikmeniz olursa test yaparsınız.Sevgiler

kızlar merhaba ben yeni üye oldum yardımcı olur musunuz ;) 5 buçuk senelik evliyim çocuğumuz olmuyor 27 ocak yumurtlama günümdü bi çalışmamız oldu 31 ocaktan beri gögüslerimi elleyemiyorum acıdan adat tarihim 10 şubat her iki kasığımda da ara ara ağrılar oluyor bunlar gebelik belirtisi olabilir mi

Merhaba yukarda verdiğim yanıtın aynısı sizin içinde geçerli..Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanıltıcı olur...Gecikmeniz en az 3 günlük olursa test yapın

merhaba kızlar ben buranın eskı uyelerıdenım.3cu hamılelıgımı yasıyorum.2 oğlum var ellerınızden öperler.ben her 3 seferde de canım lımon ıstedı ve adetım gecikmeden hamıle olduğumu anladım.hatta 2 cı oğlumda benden once esım anladı.ole farklı belırtıler yasamadım dıye bilirim.bır arkadaşım da kokulara hassasıyetınden anlıyor.anlıyacagınız bu kadına gore deyısır.kendınızı ıyı dınlrseız adet gecikmeden anlarsınız.

Merhaba ben yeni üye oldum. Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar versin. 6 aylik evliyim. Ben 1 ay once devlet hastanesine gittim cocuk düşündüğümü soyledim bana kan testi ve idrar testi yaptilar idrarda iltihap oldugu cikti akintim oldugunu soyledim. Doktor ilac ve fitil verdi kullandim sonra kontrole gittim a3 hormon testi yaptrdm Prolaktn 33 çıktı doktora sonuclarimi gosterdim bi sorun yok dedi sonra nette arastrdm proloktnin yuksek olmasi biraz sıkıntılıymıs bilgisi olan varmi ?

Ben bu ay aşılama oldum ama malesef adet oldum benim adetim cok agrili olurdu ama bu ay agrili olmadi bide ben parmak büyüklügünde parçalar geliyor daha önce böyle bişey hic olmamisti bi fikri olan varsa yardim edebilirmi acaba

Adet kanaması kadın rahmi içindeki bir dokunun kanayarak dokulmesidir.Bu doku gebelik sırasında bebeğin yapıştığı ve beslenmesi için gerekli koşulları sağlayan özel bir yapıdır.İşte bu doku gebelik oluşmadığı her ay bir dahaki yumurtlamaya yeniden hazırlanması için üstteki tabakasını kanayarak doker ve alttan yeni doku oluşmaya başlar. Adet Döneminde Et Parçası Gelmesi dediğiniz şey kan pıhtısıdır.Normal bir durumdur..

Geri