Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Bende beklemedeym gecen ay hast.ye gttm esmn 1mlde 19milyn sperm saysi dr. bz 20milyn alti olanlara tup bebek oneryrz dedi tabi bu tahlil 6 7ay onceydi hc bi dr. soylememsti yarn tekrar test yaptrcz bnde muayne olcm bi tedavi baslcak mi bkalm
hakkınızda hayırlısı olur inşallah canım benim rabbim hiç bir şeye ihtiyaç bırakmadan nasip eder inşallah en kısa zamanda güzel haberini alırız.

Amin tatlm sen bi tedavi goruyrmsn bi sorunuz varmiydi uzun oldu gorusmeyeli untmsm k.bkma
canım benim çikolata kistim var klomen falan kullandım 1 sene tedavi falan uğraştık sonra dr. Aşılama olmazsa ameliyat dedi bende başka doktora gittim o da ameliyata gerek yok dedi şimdi bir macun kullanıyorum canım iki ay oldu bakalım inşallah bir sonuç alıcaz. kafama takmamaya çalışıyorum canım.

canım benim çikolata kistim var klomen falan kullandım 1 sene tedavi falan uğraştık sonra dr. Aşılama olmazsa ameliyat dedi bende başka doktora gittim o da ameliyata gerek yok dedi şimdi bir macun kullanıyorum canım iki ay oldu bakalım inşallah bir sonuç alıcaz. kafama takmamaya çalışıyorum canım.
Her dr. farkli seyler soyluyo ya insallah hayrlsi olr daha fzla bekletmez Rabbim.insallah

Slm kızlar nasılsınız?
Oviterelle 250 mg (catlatma iğnesi) olan varmı? Kaç gün sonra adet gelir?
Adetime son gün 30 gün olarak düşünürsek..
Leke falan hiçbirşey yok hiçbir belirtim yok..
Sadece göğüslerime kolum bile degse agriyor..
Açıkçası gebeligede baglamiyorum. Yüksek dozlu klomen kullandım.. Bir kaç gundur kasiklarimda ara ara adet gibi ağrılar oluyor hiç günler öncesinden olmamıştı.. Test yapmak istemiyorum ayın 1 ne kadar beklemek istiyorum.. Bakalım inşallah şaşırtır beni adet olmam inşallah.. Pek kapilmadim ilactandir diyorum gecistiryorum ama merakda ediyorum acaba ne kadar sonra adet olunur diye..hayirlisi

Slm kızlar nasılsınız?
Açıkçası gebeligede baglamiyorum. Yüksek dozlu klomen kullandım.. Bir kaç gundur kasiklarimda ara ara adet gibi ağrılar oluyor hiç günler öncesinden olmamıştı.. Test yapmak istemiyorum ayın 1 ne kadar beklemek istiyorum.. Bakalım inşallah şaşırtır beni adet olmam inşallah.. Pek kapilmadim ilactandir diyorum gecistiryorum ama merakda ediyorum acaba ne kadar sonra adet olunur diye..hayirlisi
Canm hakknda hayrlsi olur insallah gogus agrsi ilk sinyali veren gebelk belrtsdr ama. adet belrtlerde gebelk belrtsyle aynyms ayrmak gucmus ctlatma ignesnn 14.gunu test yapablrsn hdi guzel hberler verrsn insallah bze

Slm kızlar nasılsınız?

Merhaba çatlatma iğnesi sonrası beklenen menste gecikme olursa test yapılmalı.Bu ortalama olarak yumurta çatlatma iğnesi (HCG enjeksiyonu) yapıldıktan 14 gün sonrasına denk gelir. Hamilelik belirtileri genellikle bu kadar erken başlamaz.Yumurta çatlasa da çatlamasa da gebelik oluşmayabilir. Gebelik oluşmadığı taktirde genellikle çatlatma iğnesi uygulandıktan 2 hafta sonra adet kanaması başlar. Ancak bu dönemde başlayan her kanama adet sanılmamalıdır, dikkatli olunmalıdır, bazen gebelik ile ilgili kanamalar da bu döneme denk gelebilir yani yerleşme kanaması gibi. Benzer şekilde adet gecikmesi yalanması da mutlaka gebelik olduğu anlamına gelmez, kullanılan hormon ilaçları adet gecikmesine neden olabilir. Bu tür çelişkili durumlarda mutlaka doktora danışılmalıdır.

Geri