Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Yaniliyorsun sevgi. Kisiye gore degisiyo cunki.bugun kuzenim hamile oldugunu ogrendi ve adetinden ongun once basladi mide bulantisi ve agrisi.son üç gun kalada kasigina agrilar sapla ndi. Yani kisiye gore degisiyor bu durum
Ya bunu istedginiz doktora sorun bulanti falan olmaz daha nokta halinde gorulmeyn bise vucudu bu yonde etkilemz bu konulari ben cok arastirdm sordm hepsinde ayni cevp

Selam kızlar ben siteye yeni üye oldum. Sorum olacak, adetime daha 10 gün var fakat göğsümde aşırı şişlik ve hassasiyet var ara ara kasıklarımda agrı var 3 gün önce idrar testi yaptım negatif çıktı ama hala umudum var testi erken yaptım galiba. Adete daha 10 gün varken bu belirtiler hamilelik belirtisi olabılır mı birde kan testi yaptırsam bugünlerde çıkar mı??? ( Bu arada benım adet son 3 aydır düzensiz 10-15 gün gecikmeli oluyor. 10 gün var dediğim gecıkmelere göre değil normal şartlara göre ) Şimdiden teşekkürlerr :)
Duzensizlik varsa adetinde kan testi yaptirman daha dogru bise varsa cikar

arkadaslar adetim bittikten 5 gun sonra esimle iliskiye girdik o gunden beri sankiadet olacakmisim gibi belim sirtlarim karnim kasiklarim agriyo ve artarak devam ediyor.ilişkiden bi hafta sonra test yaptım negatif cikti :( son ıki gundurde goguslerim cok hassas sabahlarida felaket bibulantim var diyorum acaba oructan mi of bilmiyom.detime ıki üç gün kaldi sizce hamile olabilirmiyim test yapsam çıkar mi dua edin lütfen hamile olmak istiyorum

arkadaslar adetim bittikten 5 gun sonra esimle iliskiye girdik o gunden beri sankiadet olacakmisim gibi belim sirtlarim karnim kasiklarim agriyo ve artarak devam ediyor.ilişkiden bi hafta sonra test yaptım negatif cikti :( son ıki gundurde goguslerim cok hassas sabahlarida felaket bibulantim var diyorum acaba oructan mi of bilmiyom.detime ıki üç gün kaldi sizce hamile olabilirmiyim test yapsam çıkar mi dua edin lütfen hamile olmak istiyorum
Duzensizlik varsa adetinde kan testi yaptirman daha dogru bise varsa cikar
Teşekkürler sevgi, dayanamadım özel hastahanede kan testi yaptırdım 35 Tl boşa gitti , hamile değilim :(

Aynı sıkıntılar ben de de vardı negatıf çıktıı, şu gögüs şişmesi neye delalet anlamıyorum hamıle degılsem ..

Arkadaşlar hamile haberimi size vermiştim şu an 9 haftalık Hamileyim bulantılar yeni başladı.adet öncesi olan bulantılar tamamen psikolojik göğüslerim hasastı şimdi daha çok ağrıyo sabah kaldığımda göğüslerimi taşıyamıyorum idrar testine inanmayın yanılta biliyor benim idrarda çıkmadı kan tahlilinde çıktı ümidinizi sakın yitirmeyin dualarım sizlerle inşallah allahım isteyen herkese nasip eder...

Geri