Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Hermevsim sonuç 126 :) hamileymişim :) bence sen de kan testi yaptır.adetime 4gün varken yaptırdım böyle çıktı..
İstanbul33 aynı belirtileri ben de yaşadım yem de adetime 4-5gün varken.adetime 3 gün kaldı ve belirtiler giderek yoğunlaştı..beni göbek deliğinden aşağı doğru uzanan açık kahve çizgi umutlandırmıştı.ve göğsümde beliren damarlar.
Çok mutlu oldum senin adına canım umarım sağlıklı gelir dünyaya ben polonya da olduğum için rahatca gidip tahlil yapamıyorum burada şartlar türkiye'de ki gibi değil ne yazık ki sadece bekliyorum

Hermevsim sonuç 126 :) hamileymişim :) bence sen de kan testi yaptır.adetime 4gün varken yaptırdım böyle çıktı..
İstanbul33 aynı belirtileri ben de yaşadım yem de adetime 4-5gün varken.adetime 3 gün kaldı ve belirtiler giderek yoğunlaştı..beni göbek deliğinden aşağı doğru uzanan açık kahve çizgi umutlandırmıştı.ve göğsümde beliren damarlar.
Benim o çizgiden var ama önceden de vardı sanırım yeni olduğunu düşünmüyorum. Sanki adet olucakmışım gibi hissediyorum. Hep böyle mi olur. Karnım çok şiş ağrım sürekli devam ediyor.

Hayırlı olsun canım sağlıkla da dünyaya getirirsin inşallah

Geri