Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Öyle yap zaten sonraki hayal kırıklığını anlatamam şimdi kendimi o kadar kötü hissediyorum ki anlatamam o yüzden aklından çıkart sadece ona odaklanma allah yardımcınız olsun canım

Hermevsim ben tam bir bucuk yildir ugrasiyoruz bebek için. Ve Her adet donemimde hayal kirikliklari yasadim. Çok kotu bisey bu. Piskolojik olarak cokuyorum Her seferinde. Ama yinede Her Ay umutlaniyorum :)

Ben kafayi takmayim diye agrim var geberiorum ama adet zamanında degil bisiler okusam ya uzulucem yada umutlancam okuruna biraktim. Temiz evi bugün sil bastan yapiorumm zaman geçsin diye Esim geç geliyor bu hafta. Bi hafta 6 da bir hafta 10 geliyor bu hafta geç gidip geç geldiği zmana bende ise güce verdim kendimi oyaliorum vücudumu dinlemek istemiyorum tuhaf şeyler var üstelik adete daha çok var kasigima bucak saplior 3-4 gundur

Benim uğraşacak birseyim yok ev küçük 2 saat geçmeden bitiyor dukkana gidiyorwm oturuyorum eve geliyorum yabancı bi ülkede hele de kimse yoksa konuşabilcek arkadaş falan zaman geçmiyor internet başında oturuyorum tek baktığım konu bebek :cry:araştırıyorum kafayı yedim galiba

Geri