Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Arkadaşlar tüm hamilelik belirtilerini yaşadım adetim de 3 gün gecikti tam hamileyim diye düşünürken dün az bir pembe akıntım oldu. Bugün doktora gittim ve dediği şey şu sende korpus luteum kisti var. Kasık ağrısu bel ağrısı mide bulantısı sol kasıktaki batma halsizlik göğüslerde şişkinlik acima adet gecikmesi.. Ve daha bir çok şey. Tam bir hayalkırıklığı. Bundan sonra belirti filan duymak istemiyorum. Bu kadar kafaya takmak hepimizi yoruyor.

Arkadaşlar tüm hamilelik belirtilerini yaşadım adetim de 3 gün gecikti tam hamileyim diye düşünürken dün az bir pembe akıntım oldu. Bugün doktora gittim ve dediği şey şu sende korpus luteum kisti var. Kasık ağrısu bel ağrısı mide bulantısı sol kasıktaki batma halsizlik göğüslerde şişkinlik acima adet gecikmesi.. Ve daha bir çok şey. Tam bir hayalkırıklığı. Bundan sonra belirti filan duymak istemiyorum. Bu kadar kafaya takmak hepimizi yoruyor.
Aynen bende çok yoruldum bütün belirtileri yaşadım nerdeyse ama regl oldum yıkıldım yoruldum bittim yani çok kötü oldum ve hala kendimi toplamaya çalışıyorum aklımdan çıkartmaya calisiyorum

Saol canim allah razi olsun Rabbim beterinden korusun. Tüm hastalara şifa versin dermansiz dert vermesinin..

Şuan iyiyim allaha şükür kontrollerin var hayirlis inş.Rabbim herkese herşeyin hayirlisini nasip etsin.
İyi bir kul olmayi insan olmayi nasip etsin öncelikle inş.sonrada kalbimizdeki tüm güzel dualarimiz inş.. Aminnnnn

Kizlar adetin bitti bütün belirtiler oluştu bende :))) çok erken basladi ve daha çok var. Ben umursamiorum şuan kendimi dinlemiorum ama çok beter agrilar cekiorum özellikle bu aralar kalcam kasigim sanki bucak batiriolar ama biliyorum şuan deilimm. Takmamayi ogrencez ben umursamiorum artik içimdeki sesi susturuorumm günümü bekliorumm. Çünkü bu belirti gibi şeyleri yasioruz yada daha önceden de vardi onemsemioduk sanirim. Odaklandigimizda bebeğe kendimizi dinler oldukk. Akisina birakinn ben başka.şeylerle uğraşmaya bakiorum.adet geçerse test yaparim belki tam emin değilim ama hemen yapmam kafadan bir hafta beklerim dayanamaz yaparsamda çevredeki kimseye soylemem eşime bile kendimi kotu hissediorumm o zaman kulak ardi etmek rahatlatmaya calismak daha iyi su belirtileri. Rabbim bugün bizlere de buraya hamile.olupta belirtilerimizi yazmaya nasip eder inş ;)

Kizlar size bir sorum var,
Yerlesme kanamasi, adet gecikmeden once mi gelir, yoksa adet gecikir ve oyle mi gelir ? Tecrubeli olan varmi bu konuda ? Acil bilmem lazim.

Istanbul suan bende tam bu durumdayim ve bende de ayni belirtiler var, Bugün adet günüm, bakalim bekliyorum simdilik. Ince pembemsi akintidan baska gelen giden yok simdilik. Kasik agrim ve yanlarim cok agriyo ve batiyo sik sik. Hayirlisi insaallah.

Kizlar adetin bitti bütün belirtiler oluştu bende :))) çok erken basladi ve daha çok var. Ben umursamiorum şuan kendimi dinlemiorum ama çok beter agrilar cekiorum özellikle bu aralar kalcam kasigim sanki bucak batiriolar ama biliyorum şuan deilimm. Takmamayi ogrencez ben umursamiorum artik içimdeki sesi susturuorumm günümü bekliorumm. Çünkü bu belirti gibi şeyleri yasioruz yada daha önceden de vardi onemsemioduk sanirim. Odaklandigimizda bebeğe kendimizi dinler oldukk. Akisina birakinn ben başka.şeylerle uğraşmaya bakiorum.adet geçerse test yaparim belki tam emin değilim ama hemen yapmam kafadan bir hafta beklerim dayanamaz yaparsamda çevredeki kimseye soylemem eşime bile kendimi kotu hissediorumm o zaman kulak ardi etmek rahatlatmaya calismak daha iyi su belirtileri. Rabbim bugün bizlere de buraya hamile.olupta belirtilerimizi yazmaya nasip eder inş ;)

Bebeto inan bana ayni durumdayim. Allah yardimcimiz olsun insaallah. Çok umutluyum çok. Umutsuzluga kapilmak istemiyorum, inanmak (istemek) basarmanin yarisidir. Bende inaniyorum. Hayirlisiyla insaallah. Hepimiz güzel haberler aliriz insaallah.

Amin ecmainn inş canim inş.

Rabbim büyük inş sabrin sonu selamet. Kizlar bazense diyorumki en azindan adet olabiliyoruz. Adet olamayan da çok insan var. Onlar ne yapsin. Şükür halimize. Zamanki gelicek elbet Rabbim bi siraya koymuştur. Tez zamanda gelsin inş. Bebislerimiz ;)

Gel bebis gel hayirli gel bereketinle hayirlarla gel ;))

Aamiinn Aamiinn Aamiinn insaallah !
Evet benim oyle bi tanidigim Kiz var hic adet oluyormus evlenince adet olabilmek için ilac tedavisine baslamis, bana demisti sene bir defa ya olurum ya olmam demisti. Kiloluydu da bu Bayan. Kilosunu kendimce buna yormustum.
Neyse.
Allahim bizi gorsun bizi duysun insaallah, bizede hayirlisiyla insaallah, Hayirli evlat nasip etsin insaallah.
Yemin etmiyorum ama, birinciyi dogurayim insaallah, hiç korunmiycam, nasilsa zor gebe kaliyorum, olursada bebis olsun. Zaten en az iki uç istiyoruz.
Hayirlisiyla insaallah tabiiki.

Geri