gebe
  1. nagish

nagish Forum Okuru

eski erkek arkadaşım bana dönsün nolurrr

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında nagish tarafından paylaşıldı.

eski erkek arkadaşımın bana tekrar dönmesi için ne yapabilirm, beni tekrar sevmesi için...hala görüşüyoruz güzel vakit geçirdğimizi söylüyo ama bi eksiklik var işte .bana tekrar dönsün nolurrrr :18:

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    o ikinizin elinde olan bir şey açıkça konuşun

3. nagish

nagish Forum Okuru

konuşuyoruz zaten sürekli ama kısmet diyo.bende b u lafına sinir oluyorum işte onun.ben dünden razıyım ama o zor bir insan:((

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    o zor bi insansa sen nekadar cok istesenden ondan zor olamyı dene iste ama cok bellı etme bır adım ileri iki adım geri yani çok üstüne düşme tatlım ara sor ama kararında fazla boşta bırakma ben öle yaptım şimdi canım demio hayatım dio .. sana aslında daha cok tüyolar verırımde burda yazarak olmuyo anlatmalı dınlemelı anlatabılıyormuyum..

5. nagish

nagish Forum Okuru

dediklerin çok doğru aslında tatlım dedikleri uygulicam tşk ederimmm çokkkk:thanks:başka ne yapabilirim bana msj atarsan özelden sevinirim cnm:ar4fd:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Haziran 2010
eski erkek arkadaşım bana dönsün nolurrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dö- Erkek İsimleri

Dö- Erkek İsimleri

Döğer: özel isim Dölen: olgunlaşıp uslanmış olan kimse Döne: karşı ziyarette bulunma Dönmez: sebatlı, tuttuğu yolda giden Dönmezer: sözünde duran yiğit Dönmeztekin: bileşik isim
  2. Müjde Ar Ameliyatla Eskiye Döndü

Müjde Ar Ameliyatla Eskiye Döndü

Eyy para nelere kadirsin. Müjde Ar Yeni Hali ile göz kamaştırmış. :D Baştan aşağa yenilenen müjde ar Seda sayanın yerine geçmiş ve sabahların yeni yüzü olmuş. Haberimiz SABAHLARIN YENİ SULTANI MÜJDE! SON GÜNLERİN EN ÇOK KONUŞULAN İSMİ MÜJDE AR SABAH PROGRAMI SUNACAK. NTV’de Haydi Gel Bizimli Ol programında yer alan Müjde Ar, şimdi de sabah programı için kolları sıvadı. Doğuş Grubu’yla...
  3. Bana Eski Sevgilini Anlat

Bana Eski Sevgilini Anlat

bana eski sevgilini anlatır mısın Remzi ? -tabi ki,,hiç unutmam iki buçuk yaşındayım,,karşıdan da o geliyo,iki yaşlarında böyle kıvır kıvır saçlı bi hatun,,ahah bi de baktım koşarken düşmesin mi…dururmuyum hemen…………. -abartma Remzi o kadar da eskisini demedim… -bana eski sevgilini anlatır mısın Numan ? -1,65 boyunda 50 kiloda harika bi sarışındı..ne giyse yakışırdı,,hele yemekleri hele...
  4. Eski sevgiliden arkadaş olmak

Eski sevgiliden arkadaş olmak

berbat bir durum hele o kişi hala seviyor iseniz ve o size kankim diyorsa Allah sabır versin size
  5. Eski erkek arkadaşınızı yeniden elde edin..

Eski erkek arkadaşınızı yeniden elde edin..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş