gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

eşlerimizi nasıl mutlu edebiliriz?

Konu, 'Kadınlar' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

eşimi nasıl mutlu ederim kocamı nasıl mutlu edebilirim kocami nasil ederim kocamı yatakta edebilirim Evlendik ve erkeğimizi nikah adı altında kendimize bağladık diye düşünüyoruz ama asıl iş evlendikten sonra başlıyor kızlar. Öyle evlendim beni alan aldı artık salayım kendimi demekle olmuyor mutluluk. Kocanızın sizi sadece sizi sevmesi ve gözünün sizden başka hiç bir kadını görmemesi için size o kadar büyük bir görev düşüyor ki.. Hiçbirimiz inkar etmeyelim evliliğin temeli iyi bir cinsel hayattır. Hiç bir koca yatakta kendini mutlu etmeyen karısını mutlu etmez.
    Kocanızı elde tutmak istiyorsanız öncelikle tatlı dilli olmak zorundasınız. Tatlı dilli ve cilveli bir kadın asla kocasını kaybetmez.

Harika bir vücudunuzun olmasına gerek yok. Kocanızı yatakta tatmin etmek için manken olmanıza da gerek yok. Kilonuz ne olursa olsun kocanızı yatakta mutlu edebilir ve onun kalbini gerçekten fethedebilirsiniz.
    Yeter ki ne yapmanız gerektiğini bilin ve doğru yapın !
    Örneğin, burası çok önemli kızlar. Mutlaka ağız ve diş sağlığınıza dikkat edin. Hiçbir dişinizin çürük olmadığındna emin olun ve her gün en az 2 defa dişlerinizi güzelce uzun uzun fırçalayın ve ağız suyu ile çalkayın. Bunu yatmadan evvel yaparsanız eşinizi öptüğünüzde daha çok zevk verirsiniz.
    Saçlarınız her zaman bakımlı ve mis gibi koksun. Erkeklerin çoğu uzun ve yumuşak saç sever. Kocanız uzun saç severken inatla saçlarınızı kestirirseniz sizi çekici bulmasını ondan bekleyemezsiniz değil mi?
    Günün he rhangi bir saatinde o işte iken telefonuna kışkırtıcı bir kısa mesaj atmaya ne dersiniz ? Hemen hayır demeyin. Eşinizin işten eve büyük bir heves ve mutlulukla gelmesini istemez misiniz ?
    Ona, onu çok arzuladığınızı belirten seksi bir kısa mesaj aytın ya da e-posta yollayın. Bu gece onun için hazırlanacağınızı belirtin mesela. Çocuklarınız varsa bu daha heyecanlı olacaktır. Kimseye çaktırmadan bu size ne büyük bir keyif verecek.. Bir düşünsenize:)

eşlerimizi nasıl mutlu edebiliriz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlu eşler birbirine nasıl davranır

Mutlu eşler birbirine nasıl davranır

eşimi nasıl mutlu edebilirim eşinizi nasıl mutlu edersiniz esimi nasil edebilirim eşimle olabilirim kocanızı edersiniz Evliliklerinde mutlu olan eşler mutluluklarını pekiştirmek için bazı davranışlara özen gösterirler. Siz de eşinizle mutlu olmak ve bu mutluluğu sürdürmek istiyorsanız şu uyarılarımıza kulak verin:Her şeyden evvel evlilikteki mutluluğun sevgi, saygı ve güvenden geçtiğini...
  2. eşimle mutluyum

eşimle mutluyum

ünlü sanatçı Funda Arar yapboz gibi olan evliliklere inanmadığını dile getirdi..... 'BENİM DE ARIZA TARAFLARIM VAR!' FUNDA ARAR, SANATÇILARIN EVLİLİKLERİNİN YÜRÜMEYECEĞİ GİBİ BİR DURUMA PEK İNANMADIĞINI SÖYLEDİ.. Eşiyle birbirlerinin fikirlerine saygı duyduklarını belirten Arar, 'Biz iş ve evliliği ayrı tutabildik. Sanat camiasında evlilik çok zordur, yürümez diyorlar ya... Karşılıklı...
  3. Beni kim mutlu edebilir ?

Beni kim mutlu edebilir ?

Beni kim mutlu edebilir diyorsan, size yön verecek bir analiz... EĞER SEN BİR KOÇSAN Aslan seni mutlu eder; Terazi'den çok şey öğrenebilirsin; Yengeç sana güven verir; Oğlak seni geliştirir ve ilerletir; EĞER SEN BİR BOĞAYSAN Başak'la uyumlu ve mutlu olursun; Akrep'den çok şey öğrenirsin; Aslan sana güven duygusu verir; Kova senin kariyerini etkiler ama artı veya eksi; EĞER SEN BİR...
  4. Van'a Nasıl Yardım Edebilirsiniz?

Van'a Nasıl Yardım Edebilirsiniz?

van depremi yardım nasıl edebiliriz van deprem yardımı van depremi haberler hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Van depremi herkesi derinden etkilerken herrkes yardım seferberliğine başladı. Van'a Nasıl Yardım Edebilirsiniz işte bunun için yazımızı okuyabilirsiniz melekler... Van Depremi'nde yüzlerce insan öldü, binlerce insan evsiz kaldı. Van'ın çok acil yardıma ihtiyacı var....
  5. Mutfağımı Nasıl Dekore Edebilirim?

Mutfağımı Nasıl Dekore Edebilirim?

mutfak dekorasyonu, mutfak dekore etmek, mutfak dekorasyonu hakkında Sevgili melekler, biz bayanların evde en çok vakit geçirdikleri yerlerin başında mutfak geliyor. Hele bir de boğazımıza düşkünsek ve de elimiz maharetliyse çeşit çeşit tarifler kesinlikle bizden kaçmaz. Durum böyle olunca hem kullanışlı ama aynı zamanda da şık bir mutfak ister gönlümüz. Dekorasyon dünyasında kısır olarak...

Sayfayı Paylaş