gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Esmerlere kına yakışır mı

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben esmerim ve saçlarıma kına yakmak istiyorum yakışır mı acaba?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba... Kınadan kastınız hint kınası mı yada bilinen doğal kına mı bilmiyorum ama her ikisi de renk olarak evet sizin teninize yakışır. Lakin sadece rengi için kına yakmak istiyorsanız, size önerim istediğiniz kına renginde bir boya alın ve boyayın. Çünkü kınanın üzerine bir gün boya yapmak isteseniz, çok zor tutar dilediğiniz renk. Şayet kınanın faydalarından dolayı yakıyorsanızda, şimdiden yeni saçlarınız size uğur getirsin dilerim :)

Esmerlere kına yakışır mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esmer misiniz sarışın mı kumral mı

Esmer misiniz sarışın mı kumral mı

sarışın nickleri esmerler için nickler kumral nickleri sarisin Ben esmer peki ya siz
  2. Bu etek bana yakışır mı?

Bu etek bana yakışır mı?

Baharın yaklaşmasıyla birlikte vitrinlerde bir etek istilasi göze çarpıyor... Sadece rengini beğendiğiniz için bir eteği almak isteyebilirsiniz, ama bakalım o etek size yakışacak mı? İş kadınlarına öneriler Masa başında çalışanlar klasik tarz etekleri tercih edebilirler. Bunlar düz dar kesim olabildiği gibi pileli, yırtmaçlı kesimlerde olabilir. Fazla hareket etmedikleri için doğal dokulu ve...
  3. Esmer

Esmer

Esmer Saç ya da ten renginin siyah ya da koyu olmasindan doLayı verilen ad..
  4. esmer mi kumral mı yoksa sarışın mı...

esmer mi kumral mı yoksa sarışın mı...

Hadi bakalım melekler tahmin edin üstteki üye esmer mi kumral mı sarışın mı... bakalım benim ten rengi mi ilk olarak kim tahmin edicek Hadi başlayalım...:):grouphug:
  5. yüz tipime kahkül yakışır mı?

yüz tipime kahkül yakışır mı?

yüz tipim kalp gibi ama çok incemsi bi şekli yok. perçem kestirmeyi düşünüyorum daha önce hiç denemedim bu yüzden oldukça tedirginim. çevremden de olumlu ve olumsuz kararları aynı anda alınca çare olabileceginizi düşündüm :)) ( lütfen yardım edin)

Sayfayı Paylaş