gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Estetik Uğruna Yaratığa Dönüşenler !

Konu, 'Estetik-Plastik-Cerrahi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu estetik yaptıran ünlüler hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, bir garip şu insanoğlu demekten kendimi alamıyorum. Güzellik uğruna insan nasıl olur da ameliyat üstüne ameliyat yaptırır, üstelik yüzünde herhangi bir eksiklik yoksa. Ne yazık ki bazı ünlüler ve halktan insanlar bu uğurda gözü kapalı bıçak altına yatıyor ve şekilden şekile girebiliyorlar. Tabi Allah'ın sopası yok ki gözüne soksun, bazen bu ameliyatlar istenilen sonuçları veremiyor. Muhtemelen bunun sebebi de işin ehli uzmanlara yaptırılmamış olması. Çünkü aklı başında hiçbir estetikçi bu derece yoğun operasyon talebine olumlu bakmaz diye düşünüyorum.
    Neyse lafı fazla uzatmayalım ve estetik uğruna yaratığa dönüşen ünlü ünsüz insanların resimlerine bir göz atıp halimize şükredelim...

Estetik Uğruna Yaratığa Dönüşenler ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şirin yaratıklar!

şirin yaratıklar!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. yaratıklar

yaratıklar

]http://oyun.hepnet.net/flash/Yaratiklar.swf
  3. Uğrunda Herşeyi!!!!

Uğrunda Herşeyi!!!!

BU DA TAM BENLİKMİŞŞ BE YAVVV:cry:
  4. Ne uğruna?

Ne uğruna?

Siyaseti hiç sevmem, hatta midemi bulandırdığı gerçek. Ancak vatansever bir insanım, nankör olmadım asla. Vatan uğruna canveren, gazi olan askerlerimin üstümde hakkı vardır, bilirim. Emanete sahip çıkmak derim buna. Ancak hiddetle anlamadığım şeyler var Mesela Cumhuriyet Bayramı için Ulus'ta düzenlenen kutlamalara müdehale edenler, Nevruz'da PKK ve Öcalan bayrakları açılırken neredeydi?...

Sayfayı Paylaş