gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

etkileyici tanışma mesajlarına ihtiyacım var

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar ben 15 yaşındayım ve sınıftan yani başka sınıftan bir kızla tanışmak istiyorum ama heralde çok fazla utangacım. Bana etkileyici tanışma ve giriş mesajlarınız var sa yazan tşkl

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

etkileyici tanışma mesajlarına ihtiyacım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Etkileyici mesajlar...

Etkileyici mesajlar...

Yalanlar bitmez dudaklar susmayınca sevgi olmaz gözler ışıl ışıl bakmayınca Seni Günde bir kere düşünüyorum , o da 24 saat sürüyor... Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz,Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor Bu dünyada 6 milyar insan var, 2999999999 milyonu uyuyor,1000000000 u yemek yiyor, 2000000000 u...
  2. etkileyici mesajlar

etkileyici mesajlar

küs sevgiliye mesaj sevgiliye küslük mesajları nişanlıya mesajlar nişanlıya mesaj etkileyici mesajlar 2011 Yalanlar bitmez dudaklar susmayınca sevgi olmaz gözler ışıl ışıl bakmayınca Seni Günde bir kere düşünüyorum , o da 24 saat sürüyor... Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz,Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı...
  3. etkileyici sözler etkileyici mesajlar

etkileyici sözler etkileyici mesajlar

etkileyici mesajlar etkileyici mesajlar 2010 etkileyici sözler etkileyici mesajlar Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim • “Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.” br> •...
  4. Tanışma Yıldönümü Mesajları

Tanışma Yıldönümü Mesajları

Tanışma Yıldönümü Mesajları İki gün sonra tanışma yıldönümümüzü kutlayacaz sizden bunun için Tanışma Yıldönümü Mesajları istiyorum hanımlar:)
  5. Yeni Tanışma Yıldönümü Mesajları Kısa

Yeni Tanışma Yıldönümü Mesajları Kısa

Tanışma Yıldönümü Mesajları Tanışma Yıldönümü Mesajları Kısa Tanışma yıldönümünü kutlamak isteyenler ve kutlayacak oalnlar, sizler için en güzel tanışma yıldönümü mesajlarını bu sayfamızda topluyor ve aşkınız daimi olsun diyoruz :) Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum...

Sayfayı Paylaş